Спам у Google Диск: як вимкнути повідомлення

Деякі користувачі іноді стикаються з небажаними повідомленнями від хмарного сервісу Google Диск. Дані повідомлення найчастіше з’являються на Android пристроях, але якщо встановити програму Google Диск на iPhone або iPad, то вони з’являтимуться і на цих пристроях. Цей спам розповсюджується шахраями з метою змусити користувачів зробити потрібну їм дію. У цій статті ми розповімо, як відключити спам від Google Диск через налаштування Android або iPhone, а також через налаштування самого сервісу.

Спам сповіщення від Google диск зазвичай містять повідомлення про те, що ви отримали PDF файл з якимось документом і під назвою «Твій розрахунок pdf» або «Ваше замовлення pdf». Також шахраї можуть використовувати й інші подібні слова, наприклад: бланк, ваучер, заробіток, акт, відгук, ордер, файл і т. д. У деяких випадках можуть надходити повідомлення про криптовалюти, ICO проекти, токені та інші способи швидкого заробітку.

повідомлення зі спамом у Google Диск

Також ці повідомлення з’являються в інтерфейсі сервісу Google Диск. Там їх можна знайти у розділі «Доступні мені».

Найпростішим способом відключення спаму через Google Диск буде повне відключення повідомлення від цієї програми. Якщо ви користуєтесь телефоном на Android, то вам потрібно відкрити налаштування та перейти до розділу «Програми та сповіщення — Повідомлення».

розділ Програми та сповіщення - Повідомлення

Після цього потрібно перейти до «Дивитись всі за останні 7 днів», знайти у списку програму Google Диск і вимкнути для нього повідомлення.

відключення сповіщень для Google диск

Схожим чином проблему можна вирішити на iPhone або iPad. Тут потрібно відкрити налаштування, перейти в розділ «Сповіщення» (або «Центр повідомлень»), вибрати програму Google Диск і вимкнути повідомлення.

відключення повідомлень на iPhone

Після цього програма Google Диск не зможе надсилати вам повідомлення, і ви більше не отримуватимете спам.

Також ви можете вимкнути повідомлення зі спам повідомленнями через налаштування самого Google Диску. Для цього зайдіть на сайт drive.google.com та авторизуйтесь у системі. Після цього потрібно натиснути на шестірню та перейти в налаштування.

налаштування в Google Диск

Після цього відкрийте розділ «Повідомлення» та відключіть надсилання повідомлень електронною поштою.

Далі перейдіть до розділу “Сповіщення програмами” і відключіть повідомлення від усіх програм, які стосуються Google Диску.

Після збереження налаштувань програма Google Диск більше не надсилатиме вам будь-яких сповіщень.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *