Як зробити довгий скріншот на Android телефоні

Довгий скріншот із прокручуванням – це знімок екрана, який захоплює не тільки те, що безпосередньо відображено на екрані в даний момент, але й решту вмісту програми або веб-сторінки. Такі знімки дозволяють отримати одну велику картинку, на якій вміститься все необхідне. У цій інструкції ми розповімо, як зробити довгий скріншот на Android телефоні за допомогою додатків з Play Market або вбудованих інструментів.

Додаток для створення довгих скріншотів

Найуніверсальніший спосіб створення довгих скріншотів на Android телефоні це використання спеціальних програм. Такі програми доступні в магазині Play Market і працюють на будь-яких пристроях. Наприклад, можна використовувати безкоштовну програму Longshot.

Після запуску Longshot потрібно натиснути кнопку для створення скріншота і підтвердити доступ до зображення на екрані. В останніх версіях Android також може з’явитися попередження про те, що програма Longshot може отримати доступ до даних на екрані. Для того, щоб додаток запрацював, на всі ці попередження потрібно дати позитивну відповідь.

Після цього на екрані телефону з’являться плаваючі кнопки, які будуть відображатися поверх усіх інших програм. Кнопка «Старт» запускає процес створення довгого скріншота, а кнопка «Скасувати» повертає на основний екран програми Longshot.

Для того щоб зробити довгий скріншот, запустіть потрібну вам програму (наприклад, веб-браузер), натисніть на кнопку «Старт» і повільно прокручуйте сторінку знизу вгору. Після завершення прокручування натисніть кнопку «Готово».

прокрутка сторінки для створення скріншота

Після завершення прокручування перед вами з’явиться список зроблених скріншотів. Якщо їх порядок неправильний, то ви можете змінити розташування. Якщо все нормально, то натисніть на кнопку «Склеїти» і налаштуйте місця склеювання. Коли все буде готове, можна натискати на кнопку «Зберегти».

Після цього довгий скріншот буде збережено в пам’ять Android телефону. За промовчанням програма Longshot зберігає файли в папку /storage/emulated/0/longshot.

Створення довгих скріншотів в Android

На жаль, у самій операційній системі Android не передбачено будь-яких готових інструментів для створення довгих скріншотів. Проте, такі функції впроваджуються деякими виробниками. Наприклад, такі функції є на Android телефонах від Samsung і Huawei.

Samsung

Для того, щоб зробити довгий скріншот на телефоні від Samsung, потрібно відкрити налаштування Android, перейти в розділ «Advanced features» і увімкнути там функцію «Smart capture».

/p

Після цього потрібно відкрити програму, в якій ви хочете зробити довгий скріншот і натиснути клавіші блокування та зниження гучності. Далі потрібно натиснути кнопку «Smart capture» і переглянути сторінку вниз.

довгий скріншот на Samsung

Коли все буде готово, довгий скріншот автоматично збережеться в галерею.

Huawei

На телефоні від Huawei жодних функцій вмикати не потрібно. Просто відкриваємо додаток, в якому потрібно зробити довгий скріншот і натискаємо на клавіші блокування та зниження гучності.

Після цього натискаємо на кнопку “Scrollshot” і прогортаємо сторінку вниз. Коли все буде готове, скріншот автоматично збережеться до інших картинок.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *