У майбутніх смартфонах Nokia з’являться ширококутові камери і оптичний зум

Днями HMD випустила бета-версію прошивки Android 8.0 Oreo для смартфона Nokia 5. До складу поновлення увійшло перероблений додаток камери, детальний аналіз коду якого приніс цікаві результати.

Що нового?

У APK-файл додатка ентузіасти виявили іконки широкоформатного режиму і дворазового оптичного наближення. Обидві функції ніде не відображаються на Nokia 5, оскільки смартфон оснащений «звичайною» камерою. Навіть в поточному флагмані Nokia 8 використовується система з кольорового і монохромного модулів з однаковою оптикою. Отже, ці зміни розраховані на нові пристрої фінського бренду.

Іконки значень витримки і світлочутливості ISO також вказують на плани оновити ручний режим – зараз ці параметри змінювати не можна. У поточній версії інтерфейс програми більше нагадує камеру Google, хоча очікувалося, що HMD поверне кругове меню з Lumia Camera.

Чекаємо в Nokia 9?

До сих пір в чутках про «Безрамковий» Nokia 9 тему камери обходили стороною. На рендерах видно, що це знову буде здвоєний модуль, а ось подробиць немає. Цілком ймовірно, що замість чорно-білого модуля майбутній флагман отримає «телеоб’єктив» для портретного режиму або широкформатну камеру. В інших моделях лінійки 2018 року можуть використовуватися інші варіанти системи, але не в спадкоємця Nokia 6.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *