Огляд Apple Watch series 3

Персональний мобільний гаджет Apple watch series 3 став по-справжньому мейнстрімом. Радикальна відмінність від розумних годинників раніших поколінь – підтримка мережі LTE, за рахунок чого забезпечується абсолютна автономність годин. Плюс апарат став дуже жвавим, показує небачену швидкість роботи ОС і заліза в цілому!

Дизайн, фізика

Забарвлення, які Apple вирішив запропонувати тим, хто купує смарт годинник:

  • срібний корпус йде з ремінцем виключно димчастого кольору;
  • чорний корпус доповнюється або чорним, або сірим браслетом, знову-таки «з серпанком» в кольорі;
  • золотистий. Виглядає дуже незвично.

Apple watch series 3
Сам корпус виглядає красиво, зібраний якісно, ​​дисплей OLED яскравий – на вулиці при
сонячному світлі, жмуритися і прикривати долонею його не потрібно. За зовнішнім виглядом
враження виключно позитивні, нехай навіть і немає у новинки особливих відмінностей від
попередників.

У фізичному плані smart годинники досить стійкі до пошкоджень, не бояться занурень у воду (на глибину до 50 метрів), по товщині «наручні» додали не більше міліметра.

Продуктивність

Годинники отримали новий процесор s3, який, за словами розробників, на 70% могутніше, ніж було у тій же другій серії. Насправді ж, можна сказати, що apple watch 3 почали
працювати спритніше на всі 300 відсотків. При запуску програм завантажувальна «ромашка» навіть не встигає з’явитися, як додаток вже запустився.

Крім того, Еппл Вотч мають двоядерний чіп W2, здатний споживати до 50% менше енергії. По суті, це повинно найкращим чином позначитися на автономності, але ні!
Залізо потужніше все ж «своє» бере, і тому заряджати розумні годинники доведеться як і раніше щоночі. До слова, потужності процесора вистачить, як для миттєвого запуску
додатків, так і на вдосконалення Siri. Останнє полягає в тому, що «помічниця»
відповідає вам приємним голосом, а не так, як раніше – виключно текстовими фразами на екрані. Для того щоб вона заговорила, необхідно завантажити спеціальне програмне забезпечення для Watch OS.

За рахунок використання мережі LTE, акумулятор пристрою розряджається набагато швидше, ніж у попередніх моделей. При вдалому збігу обставин ресурсу від одного заряду
вистачить приблизно на два дні. Подивитися apple watch і вибрати відповідні можна вже зараз.

apple watch 3

Апгрейди і фішки apple watch третьої серії

У числі комфортних нововведень Епл вотч 3 необхідно відзначити:

  • Поява системи навігації ГЛОНАСС, а також альтиметра, що дозволяє підраховувати число виконаних кроків і прольотів сходів між поверхами. Спортсмени, постійно спостерігають за своїми фізичними показниками, можливість, однозначно, оцінять.
  • Додаток “Пульс” надає розширену інформацію щодо серцевого ритму, за стуком серця можна спостерігати в реальному часі, а також бачити, як воно билося перед тренуванням, в стані вашого спокою і в кінці тренування. У разі перевищення норми, годинник сповіщають вас спеціальним сигналом.
  • Додаток “тренування” фіксує тренування “в інтервалі”, дає можливість, наприклад, коректно виставити роботу годин на заплив в басейні, забіг або заїзд на велосипеді. А за допомогою комплектації Gym Kit гаджет підключається до кардіотренажера і синхронізується з ними. Таким чином можна більш чітко відстежити результати спортивних занять і сам їх процес.
  • Барометричний висотомір вимірює …. так-так, висоту, що стане в нагоді альпіністам і цінителям гірськолижних видів спорту.
  • У числі нових циферблатів версія з персонажами мультфільму «Історії іграшок», а також варіант «Siri», який явно оцінять технократи. У ньому корисні функції мають вигляд карток.

Крок вперед

Дана модель годинника Еппл нарешті має так довго очікуваний мобільний LTE-модуль, який, дозволяє застосовувати айфон, навіть якщо той в даний момент розташований поза радіусом дії Bluetooth. Тепер можна користуватися розумними годинниками Еппл далеко від смартфона, зберігши при цьому їх повний функціонал. Це стало реальністю за рахунок інтегрованої карти eSIM, фактично двійника основної вашої картки з тим же номером. Щоб купити Епл-годинник, відвідайте будь-який магазин apple в Україні.

apple watch series 3

Ціна і доцільність покупки

Вартість нового девайса в Україні коливається в районі 500 $ доларів, що, за великим рахунком, повністю себе виправдовує. Цей корисний аксесуар легко впорається з повсякденними завданнями, допоможе в тренуваннях і побуті. Одягнувши годинник на руку, ви відразу зрозумієте: «Те, що треба!» Після Епл вотч 1 і 2, це як ніби пересісти зі старого «Запорожця» на «іномарку-позашляховик» останньої моделі.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *