Власники Pixel Watch можуть розпочати оновлення до Wear OS 4 вже сьогодні!

Google випускає оновлення сьогодні поетапно протягом наступних тижнів

  • Wear OS 4 починає розгортатися на оригінальному Pixel Watch.
  • Оновлення надійде з жовтневим виправленням безпеки Pixel Watch.
  • Wear OS 4 додасть кілька нових функцій для Pixel Watch. .

Після того, як Pixel Watch 2 був запущений з Wear OS 4, багато власників оригінальних Pixel Watch залишилися гадати, коли нова ОС з’явиться на їхніх розумних годинниках. Google не вказав дати, але сказав у блозі, що це відбудеться «пізніше цього року». Хоча ці слова звучали так, ніби оновлення буде готове через деякий час, схоже, що «пізніше цього року» насправді означало лише кілька тижнів пізніше.

Google оголосив у новій публікації в блозі, що «підтримувані пристрої Pixel Watch під керуванням Wear OS 3.5» отримають оновлення до Wear OS 4, починаючи з сьогоднішнього дня. Оновлення, про яке йде мова, надійде як версія програмного забезпечення TWD4.2301005.002 і містить виправлення безпеки від жовтня 2023 року.

Коли ви запустите оновлення, воно принесе численні виправлення помилок, покращить акумулятор, покращить продуктивність і особисту безпеку . Він також надасть кілька нових функцій, зокрема:

  • Перенесення годинника: власники можуть перенести свій Pixel Watch на новий телефон без скидання його заводських налаштувань.
  • Резервне копіювання та відновлення: дані та налаштування зі старого Pixel Watch можна створити резервну копію та відновити на новому Pixel Watch.
  • Календар Google: пристрій отримає нова версія програми Календар.
  • Функції безпеки: Перевірка безпеки, Екстрене надсилання та екстрена інформація тепер доступні на Pixel Watch.
  • Доступність і налаштування: Pixel Watch отримає нові можливості налаштування, як-от жирний текст, покращене збільшення тощо.
  • Покращені сповіщення: сповіщення тепер мають вбудований попередній перегляд медіа. і оснащено інтелектуальним розпізнаванням посилань на номери телефонів і адреси.

Якщо ви не побачите оновлення сьогодні, не панікуйте. Google заявляє, що поетапно розгортає оновлення протягом найближчих тижнів. Ваше місце в черзі для оновлення по повітрю (OTA) залежатиме від вашого оператора та пристрою. Але ви отримаєте сповіщення, коли програмне забезпечення стане доступним для вашого розумного годинника.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *