Прогноз: до наступного нового року кожен другий смартфон буде «безрамковий»

Аналітики з Sigmaintell порахували виробничі потужності виробників дисплеїв для смартфонів і видали досить оптимістичний прогноз – до кінця наступного року 40% смартфонів на ринку будуть так званими «безрамочними». Тобто моделі з тонкими рамками навколо екрану.

У звіті говориться, що загальносвітові поставки екранів із співвідношенням екрану 18: 9 в 2017 році склали 230 мільйонів одиниць. Причому 200 мільйонів було випущено в другій половині року, коли і почалася повальна мода на «безрамочники». І багато в чому її зробила Samsung Display, яка робила дисплеї для себе, і для Apple. Склавши 2 + 2, в Sigmaintell зробили висновок, що в таких темпах майже половину ринку смартфонів до наступного нового року «безрамочники». Вони малюють частку в 40% від ринку, але при цьому зауважують, що вона може бути і більше.

Цікаво, що пару місяців тому аналітики з Suning малювали майже таку ж райдужну картину, але з одним але. Виробники зіткнуться з нестачею дисплеїв з роздільною здатністю 18: 9, а так же будуть страждати, коли захочуть змінити стандартну конструкцію смартфона, як це зробила Apple з вирізом під камеру в iPhone X. Тому замість 40% може бути як 50%, так і 30% .

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *