Vivo представила технологію вбудованого в дисплей сканера відбитків пальців

На виставці, що проходить зараз у Лас-Вегасі CES 2018, китайська компанія Vivo представила діючу технологію вбудованого в скло екрану дактилоскопічного датчика.

Що розповіли

За словами представників компанії, сканер відбитків пальців знаходиться між екраном і склом (технологія працює тільки з OLED-панелями). Після того як користувач доторкнеться до датчика, той засвітиться і розпізнає його протягом 0,6-0,7 секунд (повільно в порівнянні зі звичайним сканером). Точність технології становить 1 помилку на 50 тисяч розпізнавання і це надійний показник.

Представники Vivo не розкрили характеристики технології, ні її назви, ні інші деталі. Зате вони повідомили, що в роботі системи застосовується сенсор Synaptics і вони чекають замовлень від конкурентів і вже готові масово виробляти показану технологію.

вбудований в дисплей сканер відпечатків пальців
Коли чекати

Перший смартфон з вбудованим в дисплей сканером відбитків пальців за технологією Vivo вийде вже в першому кварталі цього року. Разом з цим, до нового сканера збираються підключати платіжні системи AliPay, WeChat і інші.

вбудований в дисплей сканер відпечатків пальців

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *