Програма Google Clock отримує прогноз погоди та інші цікаві нові функції

Функція прогнозу погоди може з’являтися лише на пристроях Pixel із попередньо встановленою новою програмою Pixel Weather.

  • Google випускає оновлення для Google Програма «Годинник».
  • Оновлення вносить чотири нові зміни в програму.
  • Оновлення ще не є широкодоступним.

Оновлення одного з найкращих додатків будильника для Android починає виходити. Оновлення додасть кілька нових корисних функцій у програму Google Clock.

Першими помітили Мішаал Рахман і @Nail_Sadykov, Google випускає оновлення програми Google Clock. Версія 7.6 програми приносить із собою чотири нові зміни, зокрема: перемикач прогнозу погоди, параметр синхронізації будильника, можливість змінювати одиниці вимірювання температури та центрований домашній годинник.

Починаючи з прогнозу погоди Перемикач, здається, програма дозволяє вам увімкнути або вимкнути прогноз погоди під час налаштування будильника. Якщо цю функцію ввімкнено, ви побачите інформацію про погоду на цей день, коли ви вимкнете будильник.

Наступна зміна додає нову опцію до налаштувань, що дозволяє синхронізувати ваші будильники. Зокрема, це налаштування, яке синхронізує будильники між вашим телефоном і Pixel Watch або Pixel Watch 2. Очевидно, налаштування працює з Wear OS 3 на смарт-годиннику першого покоління та з Wear OS 4 на пристрої другого покоління.

Також є можливість змінити одиниці вимірювання температури. Отже, якщо функцію місцевої погоди налаштовано, ви можете перейти до налаштувань і змінити одиниці виміру на будь-які за вашим бажанням (наприклад, від °F до °C). Рахман каже, що якщо ви спробуєте скористатися цією функцією, ви перейдете на нову сторінку регіональних налаштувань Android 14. І, як ви можете помітити на знімку екрана вище, домашній годинник тепер відцентрований, а не вирівняний за лівим краєм.

Годинник Google версії 7.6 починає розгортатися зараз. Оновлення ще не є широкодоступним, і, здається, функція погоди з’являється лише на Pixels із попередньо встановленим додатком Pixel Weather, який постачається з бета-версією Android 14 QPR1.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *