Xiaomi чекає виручку в $ 18 мільярдів і планує IPO

Навесні генеральний директор Xiaomi Лей Цзюнь заявив, що в 2017 році оборот китайського гіганта досягне 15 мільярдів доларів США, але фінансові результати виявилися ще більш вражаючими. За даними Reuters, річна виручка компанії перевищить початковий прогноз на 18% і складе від 17 до 18 мільярдів доларів.

Все в шоколаді

У Xiaomi не стали коментувати чутки, але підтвердили, що виручка вже переступила позначку в $ 15 мільярдів. Виходячи з озвучених цифр, аналітики прогнозують чистий прибуток на рівні $ 1 мільярда. При збереженні поточних темпів зростання цей показник може вирости до $ 2 мільярдів в 2018-м. В цьому році компанія розраховує продати більше 90 мільйонів смартфонів.

Крім мобільних пристроїв і аксесуарів виробник випускає ноутбуки, телевізори, пристрої «розумного» будинку і речі, далекі від техніки (наприклад, постільна білизна та дивани). Втім, частина продуктів створюється спільно з партнерами Xiaomi.

А що з IPO?

Про підготовку Xiaomi до публічного розміщення акцій заговорили ще на початку грудня. Власне, про зростання виручки Reuters дізнався через представників інвестбанків, з якими зараз ведуться переговори. Вихід на фінансову біржу допоможе залучити кошти для подальшого розвитку бізнесу. За оцінками експертів, ринкова капіталізація компанії після IPO може скласти $ 100 мільярдів. На кінець червня 2017 року вартість Xiaomi оцінювалася в $ 55 мільярдів.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *