Раптово: Pornhub запустив VPN-сервіс з безкоштовною версією

Кому як не Pornhub знати, наскільки важлива анонімність в мережі. Найбільший в світі архів «нічого» представив безлімітний VPN, який допоможе захиститися від стеження інтернет-провайдерів і обійти регіональні обмеження сервісів. VPNhub доступний на всіх популярних платформах.

Безпечний

Компанія обіцяє не збирати і не зберігати особисту інформацію на своїх серверах. Так що користувачі можуть не боятися лякаюче точних рекомендацій Pornhub на основі відвідувань сайтів. VPNhub працює в більшості країн світу, крім тих, з якими заборонено співпрацювати американським компаніям (Іран і Північна Корея, наприклад).

Що з тарифами?

VPNhub підтримує Android, iOS, Windows і macOS. У мобільних клієнтів базова версія безкоштовна, правда, без можливості вибору сервера – вихід в мережу тільки під американським IP-адресою.

В Premium-версії вартістю $ 13 в місяць цих обмежень немає. Вона пропонує більш високу швидкість, функцію блокування реклами і великий вибір серверів в різних країнах. Без платної підписки сервіс не буде працювати на десктопах, хоча є 7-денний пробний період.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *