Як дізнатися, хто відписався від вас у X (Twitter)

Соціальні мережі дозволяють ділитися будь-якими типами контенту з підписниками. X (Twitter) не є винятком, і в тому числі з точки зору появи та втрати підписників.

Це легко побачити на лічильнику підписників в профілі користувача. Але чи можна дізнатися, хто відмовився від вас у X? Іншими словами, чи ви можете ідентифікувати користувачів, які натиснули кнопку «Відписатися»? Це можливо, але для цього доведеться вийти за межі X, щоб знайти відповідь.

Як дізнатися, хто більше не підписаний на вас у X (Twitter)

Хоча X (Twitter) показує кількість підписників у профілі, у соціальній мережі відсутній вбудований інструмент, що вказує імена користувачів, які відписалися від вас. Однак це не означає, що немає жодної хитрощів для отримання цієї інформації.

Найочевидніший спосіб перевірити скасування підписки — натиснути кнопку «Підписки» у профілі користувача. Але ви в цьому списку ви зможете побачити лише тих користувачів, які підписалися на вас у відповідь, тобто тих, хто має тег «Підписується на вас». Будь-яку людину, на яку ви підписані, але в якої більше немає цього ярлика, ви не зможете ідентифікувати як того, хто відписався.

Переглядати всіх – цей метод досить поверховий і дуже стомлюючий, особливо якщо ваш список підписників дуже довгий. Тому залишається використовувати іншу програму для перевірки списку відписок. Якщо ви хочете дізнатися про них більше, продовжуйте читати.

Кращі програми для Android, щоб побачити відписки в X (Twitter)

Щоб перевірити, чи хтось із ваших підписників не перестав підписуватися на вас, ви можете встановити програму на свій мобільний телефон. Для Android є такі, які працюють без рутування, але треба враховувати, що вони не офіційні і не відносяться до X (Twitter). Нижче ми наводимо два варіанти перевірки списку відписок у соціальній мережі Ілона Маска.

Followers Analyzer

Одним з варіантів, який найбільше цінується користувачами завдяки простоті використання та ефективності, є Followers Analyser. Щоб використовувати цю програму, просто увійдіть до системи за допомогою X (Twitter).

Крім того, цей інструмент також надає іншу корисну інформацію, наприклад, про нових підписників або взаємодії. Зворотною стороною є те, що вам доведеться надати застосунку доступ до вашого облікового запису з усіма наслідками.

Fedica

Fedica, раніше відома як Tweepsmap, являє собою аналітичний веб-сайт, що містить різні ресурси, що допомагають розвиватися в соціальних мережах. Воно не обмежується X (Twitter), ви можете зв’язати облікові записи Instagram, LinkedIn, Facebook, TikTok… і так далі до дев’яти різних соціальних мереж.

Fedica показує відписки в X

Щоб перевірити, хто перестав підписуватися на нас у X, необхідно створити обліковий запис у Fedica та увійти до соціальної мережі. У розділі “Інструменти відстеження підписників” ви отримаєте всі відповіді, які ви так довго шукали.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *