Як використовувати жирний шрифт, курсив та закреслення в Instagram

Виділитися в Instagram, одній із найпопулярніших соціальних мереж у світі, справді складно. Звичайно, можна зробити це за допомогою оригінальних постів та привабливих фотографій, але нехтувати текстом не варто. У цій справі може допомогти використання шрифтів, а також жирного, курсиву або закреслення. У цій статті розповідаємо, як використовувати всі ці інструменти в мобільному додатку Instagram.

Як використовувати жирний, курсив, закреслений та інші шрифти в Instagram

Багато програм, таких як Telegram, дозволяють писати жирним шрифтом, курсивом або закресленням за допомогою певних команд. Їх легко використовувати: просто введіть одне або кілька слів між двома однаковими символами. Це призводить до того, що текст між ними змінюється на той, який ви використовували, і виглядає таким як для вас, так і для одержувача повідомлення.

Отже, як використовувати таке в Instagram? Погана новина: ніяк. Ця соціальна мережа має обмеження, яке дозволяє використовувати такий тип написання чи альтернативний шрифт спочатку. Хороша новина в тому, що, незважаючи на обмеження, є способи зробити це, як нічого не встановлюючи, так і використовуючи призначені для цього додатки.

Як виділити жирним шрифтом, курсивом та закреслюванням у Instagram, нічого не встановлюючи

Перший спосіб виділення жирним шрифтом, курсивом, закресленням або навіть використання іншого шрифту в Instagram не вимагатиме установки чогось додаткового. Для цього скористайтесь сторінкою Fonts For Instagram. Навчитися використовувати майже нічого не варто. Для цього необхідно виконати наступне:

  1. На сайті ви побачите на екрані два великі поля.
  2. Пишете в поле зліва, що ви хочете отримати, будь то слово або фраза.
  3. Справа з’явиться велика кількість стилів, включаючи напівжирний або курсив.
  4. Виберіть необхідний та скопіюйте його.
  5. Вставте текст у Instagram.

Почніть писати та скопіюйте той стиль, який найбільше подобаєтьсяПочніть писати та скопіюйте той стиль, який подобається найбільше

Якщо вам подобається цей спосіб зміни тексту в Instagram, створіть на мобільному телефоні ярлик для цього веб-сайту. Таким чином, у вас буде легкий доступ.

Кращі програми для використання жирного, курсиву та закреслення в Instagram

Якщо ви віддаєте перевагу більш прямий шлях, встановіть додаток, щоб мати можливість застосовувати стилі в Instagram. Є десятки додатків (як безкоштовних, так і платних), але нижче ми наводимо найкращі з них, доступні прямо зараз.

Fonts Keyboard

"Додаток

Перший варіант для багатьох користувачів – встановити і використовувати Fonts Keyboard. Ця програма налаштує вашу клавіатуру сотнями різних стилів, шрифтів, скінів та різноманітними темами. Це абсолютно безкоштовно.

Stylish Text

"

Ще одна з найпопулярніших додатків — це Stylish Text. Ця програма набагато простіша та мінімалістичніша попередньої, що робить його більш рекомендованим для тих користувачів, які просто хочуть мати доступ до шрифтів та стилів усіх видів, не змінюючи вигляд або оформлення своєї клавіатури. Як і попереднє, воно безкоштовне.

Cool Fonts

З Cool Fonts вам доведеться шукати стиль і завантажувати його заздалегідьЗ Cool Fonts вам доведеться шукати стиль і завантажувати його заздалегідь

Cool Fonts — ще одна дуже цікава програма, яку можна використовувати для написання жирним шрифтом, курсивом або закресленням в Instagram. Особливість полягає у можливості створювати власні шрифти, що, звичайно, відкриває безмежні можливості. Крім того, в додатку є шпалери користувача. Вона також безкоштовне.

Будь-яка з цих трьох програм проста у використанні, і завдяки їм ви можете використовувати жирний шрифт, курсив і закреслення як в Instagram, так і в інших соціальних мережах або додатках обміну повідомленнями, таких як Telegram .

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *