X, колишній Твіттер, урочисто запроваджує план у розмірі 1 долар на рік для можливості публікації

Нова підписка Not-a-Bot зараз доступна у двох країнах.

  • X починає стягувати з нових користувачів комісію в 1 долар США за розміщення публікацій на платформі.
  • Нова підписка Not-a-Bot вперше запущена в Новій Зеландії і Філіппіни.
  • Нова політика не торкнеться існуючих користувачів X.

Ілон Маск нещодавно оголосив про плани стягувати з усіх користувачів X (раніше Twitter) номінальну плату за використання платформи, і зараз триває впровадження. X тестує плату за підписку в розмірі 1 долар США на рік, яка дозволить новим користувачам публікувати дописи на платформі.

Програма під назвою «Не бот» запроваджує новий метод підписки у двох країнах — Новій Зеландії та Філіппіни.

«Цей новий тест був розроблений, щоб посилити наші вже значні зусилля щодо зменшення спаму, маніпулювання нашою платформою та активності ботів. Це дозволить оцінити потенційно потужний захід, який допоможе нам боротися з ботами та спамерами на X», — написала платформа в публікації довідкового центру, пояснюючи експеримент.

Відсьогодні ми тестуємо нову програму (Not A Bot) у Новій Зеландії та на Філіппінах. Нові, непідтверджені облікові записи повинні будуть підписатися на річну підписку вартістю 1 долар, щоб мати можливість публікувати & взаємодіяти з іншими публікаціями. Цей тест не впливає на наявних користувачів. Це… — Служба підтримки (@Support) 17 жовтня 2023 р.

Тестування не вплине на наявних користувачів X. Отже, якщо у вас уже є обліковий запис X у двох тестових країнах, вам не потрібно буде сплачувати комісію в розмірі 1 долара на рік. Незрозуміло, чи залишаться ці умови, коли X ширше розгорне платну підписку.

Нові облікові записи, створені в Новій Зеландії та на Філіппінах, повинні спочатку підтвердити свої номери телефонів. Потім вони отримають варіанти вибору з трьох рівнів підписки — план Not-a-Bot за 1 долар США на рік, X Premium і план Verified Organizations. Люди, які оберуть перший варіант, зможуть виконувати певні дії на веб-версії платформи: публікувати вміст, лайкати дописи, відповідати, повторювати, цитувати інші дописи та додавати дописи в закладки.

Нові користувачі, які цього не роблять підписавшись на план Not-a-Bot, ви зможете лише читати публікації, переглядати відео та підписуватися на облікові записи. Користувачі зможуть будь-коли скасувати свою підписку на програму Not-a-Bot.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *