Як дізнатися, під яким ім'ям вас зберегли у WhatsApp

Цікавість дізнатися, як нас бачать інші, природно. У випадку з WhatsApp ця загадка може бути особливо інтригуючою, оскільки це додаток, який ми використовуємо щодня для спілкування з сім’єю, друзями і навіть з тією людиною, яка нас цікавить.

Якщо ви коли-небудь замислювалися, як вас назвав той особливий друг, колега або людина, яка краде ваш сон, не хвилюйтеся, ви не єдиний. Це бажання поділяють багато користувачів WhatsApp.

Хорошою новиною є те, що в цьому посібнику ви дізнаєтесь, під яким ім’ям ви збережені у WhatsApp, простим та законним способом. Тільки тоді ви зможете задовольнити свою цікавість і дізнатися, який нікнейм вам привласнили ваші контакти.

Як побачити, як вас підписали в WhatsApp

WhatsApp сам по собі не пропонує функції, що дозволяє побачити, як ваші контакти вас назвали. І немає сторонніх програм, які могли б це зробити. Отже, щоб справді дізнатися, як вас охрестили, найкращий спосіб — безпосередньо попросити друга поділитися з вами своїми контактами.

Так, ми знаємо, що це звучить досить банально і просто, ніби це першокласний хак, але повірте, це єдиний надійний спосіб отримати цю інформацію. Щоб зробити це і не потерпіти невдачу, іншій людині доведеться відкрити свій список контактів у WhatsApp, відкрити чат, а потім торкнутися значка скріпки, розташованого в нижньому правому кутку поряд з кнопкою «Відправити».

Опинившись там, натисніть «Зв’язатися», попросіть знайти ваш номер у списку та надіслати його вам. Інший спосіб досягти цього – попросити вас натиснути на ім’я свого профілю, потім натиснути на три вертикальні точки в меню та натиснути “Поділитися”. В кінці ви отримаєте свого роду картку контакту, в якій буде показано, як вас зберегли в WhatsApp.

Отже, як ви можете змусити когось поділитися з вами своїми контактами, не викликаючи при цьому підозр? Тут у гру вступають тонкість спілкування. Вам потрібно примудритися зробити так, щоб це виглядало як дуже випадкове прохання.

Ви можете сказати щось на кшталт цього: «Гей, чи не могли б ви надіслати мені мій контактний номер у WhatsApp? Я його не запам’ятав, і мені він потрібний терміново, будь ласка». Таким чином, ваш друг не запідозрить, що ви спеціально хочете дізнатися, під яким ім’ям ви були збережені у WhatsApp.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *