Як дізнатися, що вас заблокували на Facebook

Ви підозрюєте, що хтось заблокував вас у Facebook? Хоча ця соціальна мережа не повідомляє користувачів, коли їх блокує інша людина, існують певні підказки та ознаки, які дозволяють підтвердити підозри. Дізнайтеся, що вони являють собою, нижче.

Що станеться, якщо хтось заблокує вас у Facebook

Коли хтось із приватним обліковим записом Facebook видалить вас, ви зможете бачити тільки той контент, яким він ділиться публічно, або той контент, у якому ви позначені. Однак, якщо хтось заблокує вас у Facebook, Наслідки будуть більш радикальними.

Зокрема, ви не зможете бачити профіль людини, яка вас заблокувала, а також коментарі, взаємодії або оновлення, які вона публікує у своїй облікового запису. Ви також не можете будь-яким чином зв’язатися з ним, запросити на заходи або відзначити у своїх публікаціях. Тобто, якщо користувач Facebook заблокує вас, він зникне для вас із соціальної мережі.

Зрозуміло, блокування застосовуються індивідуально до кожного профілю. Це означає, що якщо користувач має інші профілі, вони не будуть заблоковані.

Як дізнатися, що хтось заблокував вас у Facebook

Facebook не надсилає повідомлення, коли вас блокує інший Користувач. Тому можна розглядати лише можливі ознаки блокування, хоча деякі цілком очевидні. Ми пропонуємо вам кілька методів, які допоможуть розвіяти сумніви.

Спробуйте відзначити користувача в публікації

Коли ви починаєте вводити ім’я користувача, щоб відзначити його в публікації, Facebook автоматично відображає збіги.

Спробуйте відзначити користувача в публікації

Якщо ім’я користувача не відображається у збігах, це вже ознака того, що ви заблоковані. Однак це може статися і за інших обставин.

Спробуйте пошукати у профілі людини

Якщо ім’я користувача не відображається в пошуковій системі, можливо, вас заблокували. Однак це також відбувається, коли користувач видаляє свій обліковий запис Facebook.. Якщо ваш чат безслідно зник, справа погана.

Використовуйте чат Месенджера

Ще ви можете відкрити Messenger, чат особистих повідомлень Facebook. Якщо ваш чат безвісти зник, справа погано.

Ви також можете спробувати ввести його ім’я в поле «Кому».у меню, щоб надіслати нове повідомлення. Пам’ятайте, що це також може статися, якщо користувач вирішив повністю видалити свій обліковий запис.

Зайдіть до свого профілю та перегляньте список друзів

Інший варіант — перевірити список друзів. Ви знайдете його у своєму профілі.

Зайдіть у свій профіль та перегляньте список друзів

Якщо людина не відображається, ви вже знаєте, що це може означати.

Перевірте коментарі у вашому профілі

Якщо користувач, який заблокував вас, писав коментарі до повідомлень у вашому профілі. профілі або до ваших спільних друзів, ви все одно зможете їх побачити. Однак його ім’я буде виділено жирним шрифтом, і ви не зможете використовувати його як ярлик його профілю.

Знову ж таки, це може бути пов’язано з іншими причинами.

Створіть новий обліковий запис Facebook

Спосіб, який дасть більш точну відповідь, — це створити ще одну обліковий запис Facebook. Якщо ви шукаєте профіль людини, яка, на вашу думку, заблокувала вас, і вона з’являється, це означає, що вона дійсно вас заблокувала.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *