Як дізнатися свою електронну пошту на телефоні

Способи дізнатися адресу пошти на телефоні

Якщо вам потрібно було комусь повідомити свою адресу електронної пошти, при цьому ви її не пам’ятаєте, але користуєтеся ним на телефоні – ви легко можете подивитися його на ньому.

У цій інструкції способи дізнатися електронну пошту на телефоні Android або iPhone – в налаштуваннях пристрою, а також в додатках для роботи з поштою.

Як дізнатися свою адресу пошти на телефоні Android

Спочатку про способи дізнатись свою адресу пошти на телефоні Android – нижче будуть приклади для смартфонів з чистою ОС Android, а також для Samsung Galaxy. Найпростіший спосіб – використовувати «Налаштування».

 1. Відкрийте програму «Налаштування».
 2. Відкрийте пункт «Акаунти» або, у випадку Samsung, «Облікові записи та архівація». На деяких інших марках телефону назва пункту може відрізнятися, але майже завжди це облікові записи або облікові записи.
 1. На чистій ОС Android ви відразу побачите список ваших облікових записів, причому верхній (обліковий запис Google) — ваша електронна пошта Gmail, нижче ви також зможете побачити додаткові облікові записи на цьому телефоні.
 2. На Samsung Galaxy в цьому пункті потрібно відкрити «Облікові записи», а там ви побачите Списки всіх облікових записів. Обліковий запис Google — це і є ваша основна адреса електронної пошти на цьому телефоні, але в списку можуть бути й інші адреси, якщо ви їх налаштовували.
 1. Також, майже на будь-яких телефонах Android в налаштуваннях ви знайдете пункт Google, якщо відкрити його – там буде показано вашу адресу електронної пошти, що використовується для облікового запису Google.

Основну адресу електронної пошти на Android телефоні також можна переглянути у стандартних програмах Gmail або Google Play:

 1. Запустіть програму Gmail або Google Play.
 2. Натисніть значок вашого облікового запису праворуч угорі.
 1. Відкриється інформація про ваш обліковий запис, де відразу під ім’ям можна буде побачити адресу пошти.

Якщо ви переглядаєте пошту в браузері на телефоні, можна зайти до своєї поштової скриньки через браузер і натиснути по значку вашого профілю, або, якщо він відсутній, за кнопкою меню в пошті: майже у всіх сервісах електронної пошти це відкриває інформацію про обліковий запис, де можна побачити поточну адресу.

Як подивитися адресу пошти на iPhone

На телефоні iPhone подивитися адресу пошти так само просто. Основний спосіб:

 1. Відкрийте «Параметри» і натисніть на ваше ім’я вгорі списку налаштувань, щоб перейти до параметрів Apple ID.
 1. Прямо під вашим ім’ям буде показано адресу електронної пошти.
 1. Ще одна можливість в Налаштуваннях iPhone – зайти в налаштування програми “Пошта”, а потім натиснути “Облікові записи” – це відобразить всі записи електронної пошти, що використовуються в програмі.

Як і у випадку з Android, при використанні програми Gmail на iPhone, ви можете відкрити програму і натиснути по значку вашого облікового запису, щоб побачити потрібні відомості:

Сподіваюся, все вийшло. Якщо ж залишаються питання — радий відповісти на них у коментарях нижче.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *