Особиста папка Google Фото — простий спосіб приховати фото та відео на Android

Як використовувати особисту папку в Google Photo на Android

Якщо вам потрібно приховати особисті фотографії або відео на телефоні Android так, щоб вони не відображалися у стандартній «Галереї» та інших програмах, а також у файлових менеджерах, можна використовувати вбудовану функцію «Особиста папка» у програмі Google Фото.

У цій інструкції докладно про кроки для налаштування особистої папки та приховування секретних фотографій та відео на вашому Android смартфоні або планшеті, а також додаткова інформація про роботу функції. На близьку тему: Як приховати секретні файли за допомогою програми Google Files.

Увімкнення та налаштування функції «Особиста папка»

Все, що потрібно для того, щоб почати користуватися “Особистою папкою” – встановлений додаток Google Фото. Для налаштування потрібно виконати такі прості кроки:

  1. У програмі Google Фото перейдіть до розділу «Бібліотека», а потім натисніть «Інструменти».
  1. Вгорі наступного екрана ви, найімовірніше, побачите опцію для початку налаштування особистої папки. Якщо пункт не відображається, пошукайте “Особиста папка” у списку доступних опцій нижче. Або дочекайтеся, коли закінчиться «Підготовка бібліотеки», якщо ви встановили програму (також може знадобитися перезапуск програми).
  1. З’явиться екран з інформацією про особисту папку: про те, що файли, розміщені в ній, не будуть видно в основному інтерфейсі Google Фото та в інших програмах і не синхронізуватимуться. Також про те, що всі файли з особистої папки (якщо їх не витягти звідти) будуть видалені при видаленні програми Google Фото або при очищенні даних програми (тому уважно з автоматичними “чистильниками пам’яті” Android). Від себе додам — в особистій папці не можна робити скріншоти, тому він відсутній, як і для деяких пунктів нижче. На цьому екрані натисніть кнопку «Налаштувати».
  2. Розблокуйте особисту папку одним із способів розблокування телефону, наприклад відбитком пальців.
  1. Ви побачите повідомлення «Тут поки що порожньо». Натисніть кнопку «Перемістити об’єкти», щоб додати нові фотографії до секретної особистої папки.
  2. Виберіть потрібні фото та натисніть «Перенести».
  3. Ви побачите інформацію із важливою інформацією. Рекомендую прочитати її, особливо те, що стосується видалення програми. Від себе ще раз додам: видалення даних програми Google Фото також вилучить фотографії з особистої папки. Натисніть “Продовжити”.
  1. Підтвердьте перенесення до особистої папки.

Готово, фото або відео буде видалено з вихідного розташування та переміститься в особисту папку.

Надалі ви завжди можете зайти в особисту папку через «Бібліотека » — «Інструменти» — «Особиста папка».

У самій особистій папці можна додати нові фото та відео (значок фото з «плюсом» праворуч вгорі) або вибрати елементи з особистої папки, натиснути «Перемістити» і виконати перенесення назад у загальне, доступне з усіх програм, сховище.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *