Як настроїти Kodi для перегляду ТБ з ПК

Сьогодні практично будь-який канал, що веде мовлення по телебаченню, мовить і в Інтернеті. Це справжній порятунок, якщо у вас погане покриття і ви погано приймаєте DTT сигнал. Крім того, ви можете дивитися канали, які не доходять до вашого міста, провінції чи країни. А з Kodi для ПК відносно легко налаштувати аддон або додаток для перегляду ТБ на комп’ютері або телевізорі.

Kodi на ПК використовується для багатьох цілей, наприклад для відтворення музики, серіалів та фільмів. Для завантаження чи потокової передачі. Все залежить від плагіна, який ви вирішите встановити та налаштувати. І ще одна перевага полягає в можливості дивитися телепередачі у прямому ефірі. Якщо у вас є список IPTV та телепрограма, вам просто потрібно пошукати, що ви хочете дивитися в DTT без антени. Місцеві, регіональні, державні та навіть зарубіжні канали. Тільки за наявності Інтернет-з’єднання.

Як дивитися телепередачі в прямому ефірі на Kodi для ПК

Наша мета — дозволити вам дивитися телепередачі у прямому ефірі через комп’ютер. Раніше можна було підключити спеціальну велику та дорогу карту з власною антеною. Але сьогодні цей процес став простішим і дешевшим. Завдяки спискам відкритих каналів IPTV, які ведуть мовлення по DTT, а також в Інтернеті. Цілком законно.

Як дивитися DTT на ПК за допомогою Kodi

Kodi робить все. Але для цього потрібна відповідна надбудова чи доповнення. Хороше доповнення та список каналів, які ведуть мовлення на DTT, для перегляду онлайн. Якість цих трансляцій здебільшого близько до високого розширення або еквівалентна йому. Це буде залежати від того, чи є канал DTT місцевим, чи у нього більше бюджету для мовлення в HD.

Крім того, ще однією перевагою перегляду DTT на вашому ПК за допомогою Kodiє те, що ви побачите канали, які транслюються у вашому чи географічному регіоні, а також ті, які можна побачити в інших містах, автономних спільнотах чи країнах. Здебільшого географічних обмежень немає.

Вимоги для перегляду ТБ у Kodi на ПК

Щоб дивитися ТБ у Kodi на ПК, вам необхідно встановити Kodi на свій комп’ютер. Програма безкоштовна і має версію для Windows. Після встановлення Kodi для ПК необхідно вибрати додаток або надбудову, що спеціалізується на відтворенні списків IPTV.Їх багато, і вони є безкоштовними. Деякі навіть інтегрують власні списки каналів, тому вам не доведеться нічого шукати.

І третій елемент, який вам знадобиться, — це сам список IPTV. Це плейлист, у який інтегровані посилання на трансляції з телеканалів. Канали, які ви бачите у DTT. Існує безліч списків, доступних безкоштовно та легально. Оскільки, за деякими винятками, більшість безкоштовних каналів ведуть мовлення через Інтернет.За винятком деяких, які обмежують свою трансляцію офіційним додатком.

Два кращі списки IPTV для безкоштовного перегляду DTT в Інтернеті:

 • TDTChannels: містить списки теле- та радіостанцій Іспанії. І деякі зарубіжні канали. Окремо чи разом. І список EPG, щоб знати, що йде в ефірі протягом дня.
 • IPTV-org: Колекція безкоштовних IPTV-каналів з усього світу.Списки за країнами, мовами та загальний список, організований за темами.

Попередні налаштування для перегляду ТБ у Kodi на ПК

Тепер, коли ви знаєте, що потрібно для перегляду ТБ у Kodi на ПК, можна розпочати налаштування. Насамперед встановіть Kodi, якщо ви ще цього не зробили. У цьому вся процесі немає секрету. Найскладніше настає зараз, при встановленні доповнень. Хоча для Kodi існує велика кількість доповнень, їх установка та налаштування не так інтуїтивно зрозумілі, як хотілося б.

Установка IPTV Simple PVR Client
 1. Відкрийте Kodi на комп’ютері.
 2. Відкрийте розділ «Додатки».
 3. Виберіть “Встановити з репозиторію”.
 4. Тепер подивимося, які аддони офіційно пропонує Kodi.
 5. Увійдіть до розділу PVR Clients.
 6. Давайте оберемо IPTV Simple Client. Це найпростіший у використанні та ідеальний варіант для початку роботи.
 7. Після встановлення відкрийте плагін.
 8. Виберіть «Налаштувати».
 9. Введіть URL-адресу списку IPTV, який ви збираєтеся використовувати.
 10. Наприклад, https://www.tdtchannels.com/lists/tv.m3u8.
 11. Натисніть «OK», щоб застосувати зміни.
 12. Тепер перейдіть до розділу Телебачення або ТБ.
 13. Через кілька секунд ви побачите доступні канали.

Кращі додатки для перегляду ТБ у Kodi на ПК

Як приклад ми взяли найпростіший аддон, який офіційно пропонує Kodi. Але є інші доповнення, що спеціалізуються на відтворенні списків IPTV або трансляції онлайн-телебачення. Вибір того чи іншого варіанта залежатиме від того, чи хочете морочитися чи мати все під контролем під час перегляду каналів DTT. Хоча зверніть увагу: не всі з них легальні. А якщо вам знадобиться допомога, нагадаємо, як встановлювати доповнення на Kodi для ПК.

Аддон Pluto TV для Kodi
 • Pluto.tv PVR Client: неофіційний додаток для перегляду каналів платформи Pluto у вашій країні.
 • Moes TV: безкоштовні телеканали Іспанії та інших країн. Також з таких платформ, як Pluto TV або Distro TV. У прямому ефірі та на вимогу. Для його встановлення необхідно спочатку встановити аддон Luar.
 • KodiSpainTV: Збірник каналів DTT та списків IPTV, радіостанцій та каналів YouTube.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *