Пульт для телевізора на телефоні Android, iPhone та планшеті

Якщо у вас є сучасний телевізор, що підключається до домашньої мережі по Wi-Fi або LAN, то з великою ймовірністю у вас є можливість використовувати ваш смартфон або планшет на Android і iOS як пульт ДК для цього телевізора, все що потрібно — скачати пульт ТБ на телефон, що є програмою з Play Маркет або App Store, встановити його і налаштувати для використання.

У цій статті – докладно про програми пультів для телевізорів смарт ТВ Samsung, LG, Sony Bravia, Philips, Panasonic та Sharp для Android та iPhone, а також про універсальні пульти для телефону. Відзначу, що майже всі ці програми працюють по мережі: і телевізор, і смартфон або інший пристрій повинні бути підключені до однієї домашньої мережі, наприклад, до одного роутера – не важливо, по Wi-Fi або кабелю LAN, і лише деякі вміють також з’єднуватися з ТБ з ІЧ (IR), якщо у вас на телефоні є інфрачервоний передавач.

Пульт ТБ Samsung Smart View та Samsung TV and Remote (IR) на Android та iOS

Для телевізорів Samsung раніше було доступно дві офіційні Android та iOS програми – пульта. Samsung Smart View підійде для будь-якого телефону та планшета, і працює зі Smart TV Samsung по Wi-Fi. Samsung TV and Remote (IR) було призначено для телефонів з інфрачервоним датчиком, але зараз воно зникло з офіційних магазинів програм.

Пульт телебачення для Samsung Smart TV

Також, як і в інших таких програмах, після пошуку телевізора в мережі та підключення до нього, вам будуть доступні функції дистанційного керування (у тому числі віртуальна сенсорна панель та введення тексту) та передача медіа-контенту з пристрою на телевізор.

Судячи з відгуків, програма пульт для Samsung на Android не завжди працює як потрібно, але спробувати варто, до того ж не виключено, що до того моменту, коли ви читаєте цей огляд, недоліки були виправлені.

Завантажити пульт ТВ Samsung Smart View можна з Google Play   (для Android) та Apple App Store  (для iPhone і iPad).

LG TV PLUS та LG TV Remote

Офіційний додаток, що реалізує функції пульта дистанційного керування на iOS та Android для телевізорів Smart TV від LG, доступний на сьогоднішній день у Play Маркет та App Store називається LG TV Plus і підходить тільки для телевізорів з Web OS. Але ви можете знайти старі варіанти пульта, які називалися LG TV Remote і завантажити їх зі сторонніх сайтів.

Пульт ТВ для телевізора LG на телефоні

Після запуску програми вам потрібно знайти підтримуваний телевізор у мережі, після чого ви зможете використовувати пульт на екрані телефону (планшета) для керування його функціями, перемикання каналу і навіть для створення скріншотів того, що зараз показується на ТБ.

Завантажити пульт для телевізорів LG можна з офіційних магазинів програм

Sony Video & TV SideView – пульт для ТВ Sony Bravia на телефонах Android та iPhone

Офіційна програма пульта дистанційного керування для техніки Sony, а в нашому конкретному випадку – для телевізора Bravia називається Sony Video and TV SideView і доступна в магазинах додатків як для Android, так і для iPhone.

Після встановлення, при першому запуску, вам буде запропоновано вибрати вашого провайдера телебачення (у мене такого немає, тому я вибрав перше, що було запропоновано – це не відіграє ролі для роботи пульта), а також список телеканалів, програму для яких слід відображати у додатку .

Після цього зайдіть у меню програми та виберіть «Додати пристрій». Буде здійснено пошук підтримуваних пристроїв у мережі (телевізор має бути включений у цей час). Інтерфейс програми змінюється протягом оновлень, але логіка роботи залишається незмінною.

Додавання телевізора до Sony TV Video SideView

Виберіть потрібний пристрій, а потім введіть код, який відображається на екрані телевізора. Також ви побачите запит про те, чи можна вмикати телевізор з пульта (для цього налаштування ТБ зміняться таким чином, щоб він був підключений до Wi-Fi навіть у вимкненому стані).

Відкриття пульта ТВ для Sony на Android

Готово. У верхньому рядку програми з’явиться іконка пульта, натиснувши по якій ви потрапите в можливості дистанційного керування, які включають:

  • Стандартний пульт Sony (прокручується вертикально, займає три екрани).
  • На окремих вкладках — сенсорна панель, панель введення тексту (працюють тільки в тому випадку, якщо на телевізорі відкрито програму, що підтримується, або пункт налаштувань).
Пульт Sony Bravia на телефоні

У випадку, якщо у вас кілька пристроїв Sony, ви можете додати їх у програму і перемикатися між ними в меню програми.

Завантажити пульт Sony Video and TV SideView Remote можна з офіційних сторінок програм:

Пульт для телевізора Panasonic TV Remote 3 на Android та iPhone

Аналогічний додаток є і для Smart TV Panasonic, доступний вже в трьох версіях (рекомендую останню – Panasonic TV Remote 3).

Пульт POanasonic TV Remote 3

У пульті для Android та iPhone (iPad) для ТБ Panasonic є елементи для перемикання каналів, клавіатура для ТБ, геймпад для ігор можливості дистанційного відтворення контенту на телевізорі.

Завантажити Panasonic TV Remote можна безкоштовно з офіційних магазинів програм:

Sharp SmartCentral Remote

Якщо ви є власником смарт ТВ Sharp, то і для вас є офіційний додаток-пульт для Android і iPhone, здатний керувати відразу кількома телевізорами, а також транслювати контент з телефону та з інтернету на великий екран.

Пульт для телевізора Sharp для Android та iPhone

Є й один можливий недолік — програма доступна лише англійською мовою. Можливо, є й інші недоліки (але мені, на жаль, нема на чому протестувати), оскільки відгуки в офіційної програми не найкращі. На жаль, з офіційних магазинів програм пульт ТБ для Sharp зник, але його все ще можна знайти на сторонніх сайтах завантаження програм Android.

Philips TV Remote

І ще одна офіційна програма — пульт Philips TV Remote (раніше називався Philips My Remote) для телевізорів відповідної марки. У мене відсутня можливість перевірити працездатність програми, але судячи з скріншот, можна припустити, що цей пульт на телефоні для телевізора не менш функціональний, ніж наведені вище аналоги.

Пульт Philips TV Remote для Android

Природно, є і всі стандартні функції таких програм: перегляд онлайн ТБ, передача відео та зображень на телевізор, керування збереженими записами передач (це також вміє робити додаток-пульт для Sony) а в контексті цієї статті – дистанційне керування ТБ, а також його налаштування .

Офіційні сторінки завантаження Philips TV Remote та Philips MyRemote.

Xiaomi Mi Remote Controller

Якщо у вас є телевізор Xiaomi (або інша техніка від цього виробника), використовуйте офіційний пульт Mi Remote Controller, спеціально призначений для управління всією розумною технікою компанії, включаючи ТБ.

Пульт ТБ для Xiaomi

Android-версію пульта для Xiaomi можна скачати з Play Маркет.

Android TV Remote Control

Пульт Android TV Remote Control – офіційний додаток від Google, що потенційно підходить для всіх телевізорів на Android. Є можливість керування телевізором голосом, за допомогою сенсорного екрана та інші можливості.

Пульт Android TV Remote

Додаток доступний безкоштовно в Play Маркет.

Неофіційні універсальні пульти ТБ на Android.

При пошуку пультів для телевізора на Android планшети та телефони в Google Play, трапляється безліч неофіційних програм. З тих, що з хорошими відгуками, і мають універсальні можливості:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *