Як розпочати розмову в Tinder

Якщо замислитися, знайти кохання у Tinder — це все одно, що шукати голку у стозі сіна. А якщо ви також зіткнетеся з фейковими профілями або людьми, які не є реальними, все стає ще складнішим.

Але не засмучуйтесь. Якщо ви знайшли збіг і хочете, щоб розмова вийшла за рамки простого вітання, розповідаємо як почати спілкування, а також даємо кілька порад та ідей, як почати успішну розмову в Tinder.

Як почати переписуватися з кимось у Tinder

Якщо у вас є збіг, вітаємо! Ви вже пройшли перший етап. Що тепер робити? Читайте нижче про те, що потрібно зробити, щоб почати спілкуватися з кимось у Tinder.

  1. Якщо ви обоє подобаєтесь один одному в Tinder, на екрані з’явиться повідомлення « У вас є збіг».
  2. На цьому етапі ви можете ввести текст безпосередньо або провести пальцем по екрану, щоб перейти на головний екран.
  3. Якщо ви вирішите перейти на головний екран замість друку, торкніться піктограми повідомлень у нижній частині екрана.
  4. Тепер залишається тільки відкрити чат людини і розпочати розмову. Все просто!

Як розпочати розмову в TinderЯк почати розмову в Tinder

Поради та ідеї, як почати успішну розмову в Tinder

Ось кілька порад та ідей, які допоможуть почати розмову в Tinder і завоювати серце з самого початку. Ви нічого не втрачаєте, застосовуючи їх на практиці, навіть якщо нервуєте.

Персоналізуйте свої повідомлення

Перш ніж написати традиційне вітання, вивчіть профіль співрозмовника. Так, ми знаємо, що ви хочете швидко почати спілкування, але витратите ці кілька хвилин на пошук чогось, що приверне вашу увагу, чи це фотографія, загальне хобі або якась деталь, яка вас інтригує. Використовуйте цю інформацію, щоб розпочати спілкування.

І, звичайно, не забувайте задавати відкриті запитання. Замість того, щоб ставити закриті питання, що вимагають тільки відповіді «так» чи «ні», спробуйте запитати щось, що спонукає іншу людину поділитися трохи більше.

Спробуйте бешкетність

Не йдеться про відправлення повідомлень ризикованого характеру на початку, ні! Але трохи гумору або приємний коментар можуть миттєво зробити розмову цікавою.

Наприклад, якщо ви помітили, що співрозмовник має фотографію з собакою, ви можете сказати щось на кшталт: «Ця усмішка прекрасна! Але повинен визнати, що твій маленький песик затьмарює все»

Тримайтеся подалі від складних тем

Ніхто не зацікавлений у тому, щоб на першому побаченні, а тим більше в чаті, пізнавати думку з таких тем, як політика, релігія або колишні партнери. Це все одно, що стрибнути в басейн, не замочивши заздалегідь ніг, вам не здається?

Ведіть розмову легко та весело, зосереджуючи увагу на тому, щоб дізнатися смаки, інтереси та захоплення іншої людини. Чому б не залишити складні теми на потім, коли вам вже буде комфортно одна з одною?

Будьте самим собою

Не намагайтеся бути кимось, ким ви не є, ми знаємо, що іноді виникає спокуса підробити інтереси або погляди, щоб вписатися в компанію або справити гарне враження. Але в довгостроковій перспективі це принесе вам лише розчарування.

Майте на увазі, що людина прийме вас такою, якою ви є, з вашими достоїнствами та недоліками, з вашими чудасами та забубонами. Вам не потрібно прикидатись тим, ким ви не є, щоб комусь сподобатися. Насправді, швидше за все, вас цінуватимуть більше за чесність.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *