Автомобільний відеореєстратор для Android телефону — найкращі програми

Android смартфон може багато – не тільки “звичайні” для телефону речі, але і деякі не найочевидніші, наприклад, працювати як пульт для ТБ або дистанційне керування для комп’ютера, IP-камера або геймпад. Ще одне застосування Android телефону – використання його як відеореєстратор для автомобіля.

У цьому короткому огляді про кращі за відгуками користувачів додатки, що дозволяють використовувати Android телефон як відеореєстратор, функції додатків і додаткова інформація, яка може виявитися корисною, якщо ви вирішите застосувати свій смартфон для таких завдань.

DailyRoads Voyager

Головний екран DailyRoads Voyager

DailyRoads Voyager – одна з кращих програм-відеореєстраторів для Android за відгуками користувачів. Дуже проста у використанні, а для початку використання досить просто запустити запис.

Однак, і в цій програмі, і в інших аналогічних я рекомендую спочатку зайти в налаштування і уважно їх вивчити, щоб мати уявлення про можливості і, можливо, змінити будь-які параметри відповідним для вас чином.

Налаштування відеореєстратора DailyRoads Voyager

Серед доступних опцій та можливостей у DailyRoads Voyager:

  • Запис відеофайлів уривками заданого розміру, видалення старих відеофайлів. Швидкий захист зроблених важливих відео від видалення.
  • Автоматичне збереження відео під час перевантаження (удар, різке гальмування).
  • Функція стабілізації відео.
  • Можливість роботи у фоновому режимі.
  • Захист від перегріву.
  • Функції накладання швидкості, координат GPS на відео (тільки у платній версії).
  • Вивантаження відео на хмару або на власний сервер (тільки у платній версії).

Завантажити безкоштовно Android відеореєстратор DailyRoads Voyager можна з Play Маркет – https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dailyroads.v

AutoBoy Dash Cam (Чорна скринька)

Наступний за популярністю додаток-відеореєстратор – AutoBoy Dash Cam (Чорна скринька).

AutoBoy Dash Cam для Android

Все необхідне є: можливість фонового запису, налаштування якості та тривалості відео, що зберігаються. Дані про координати, адресу та швидкість автоматично зберігаються разом із відео у вигляді субтитрів і накладаються при програванні в програмі, автоматичне вимкнення запису при відключенні зарядки або низькому заряді батареї. Відео може автоматично завантажуватися в YouTube (відео за замовчуванням публікуються як приватні і ніхто їх не побачить).

Додаток налаштувань AutoBoy Dash Cam

Один з негативних відгуків на Play Маркет за додатком пов’язаний з необхідністю наявності великого обсягу пам’яті, але достатньо зайти в налаштування запису, щоб змінити час відео, що зберігаються, і максимальний обсяг займаного місця.

Сторінка додатків AutoBoy Dash Cam на Play Market — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happyconz.blackbox

Реєстратор AutoGuard

Відеореєстратор для Android AutoGuard Dash Cam за більшістю функцій дублює вже представлені вище програми, але на відміну від попередніх, на мій погляд, більше підходить для початківців: вже при першому запуску програми вас проведуть за всіма важливими налаштуваннями.

Початкові налаштування AutoGuard Dash Cam

Потім на головному екрані покажуть підказки, які допоможуть розібратися в інтерфейсі програми.

Головне вікно AutoGuard Dash Cam

Звичайно, можна зайти і в розширені налаштування, включити автоматичне вивантаження відео в Інтернет (YouTube), змінити формат відео (3gp за замовчуванням, можна зберігати в mp4 та інші формати), налаштувати інші параметри. Серед цікавого — автоматичний дзвінок за екстреним номером у разі, якщо сенсори визначили аварію.

Сторінка AutoGuard Dash Cam в Play Market — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hovans.autoguard

Важлива додаткова інформація

На завершення — деякі особливості роботи програм відеореєстраторів для Android, про які слід знати:

  1. Запис відео – енерговитратний процес, а тому слід подбати про те, щоб телефон був підключений до джерела живлення (USB роз’єм автомобіля, інша зарядка).
  2. Під час роботи як відеореєстратор (високе навантаження з одночасною зарядкою) телефон буде нагріватися. Перебуваючи на сонці під лобовим склом автомобіля, він грітиметься ще сильніше. Це шкідливо для акумулятора. Якщо вам важливий довгий термін служби вашого смартфона, я б не рекомендував його використовувати для цього завдання, а ось дістати старий телефон, що не використовується, і зробити з нього відеореєстратор цілком можна.
  3. Більшість програм для використання Android як відеореєстратор вміє автоматично зберігати відео в хмарі, YouTube та інші сервіси. Це може дуже активно витрачати трафік. Якщо це критично, вимикайте відповідні функції.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *