Як підключити флешку до Android смартфону

У сучасних умовах USB флешки є одним з найбільш популярних способом зберігання та передачі даних. Така популярність прийшла до USB флешок в основному завдяки їхній універсальності. Зараз USB флешку можна підключити до практично будь-якого електронного пристрою. У цій статті ми розповімо про підключення флешки до Андроїд смартфону. Цей процес трохи відрізняється від підключення флешки до комп’ютера і тому викликає деякі складнощі.

Крок № 1. Перевіряємо версію Android.

Для початку потрібно перевірити версію Android на вашому смартфоні У вас має бути Android 3.1 або свіжіша версія Android. Інакше підключити флешку не вийде.

Для того щоб дізнатися версію Android потрібно відкрити налаштування та знайти там розділ «Про пристрій» (або «Про смартфон»).

У цьому розділі налаштувань ви зможете переглянути версію Android, а також іншу технічну інформацію про ваш смартфон.

Крок № 2. Купуємо OTG кабель.

Якщо ви погляньте на будь-який Android смартфон, то ви не побачите там звичного всім USB входу. Натомість на смартфонах використовується microUSB вхід. Тому для підключення флешки до Андроїд смартфону необхідний перехідник. Такий перехідник називається OTG кабелем (фото знизу). Такий кабель можна придбати в будь-якому магазині з мобільною технікою.

Крок № 3. Підключаємо флешку до смартфону.

Сам процес підключення флешки гранично простий. OTG кабель потрібно встромити в microUSB вхід на Андроїд смарфоні, після чого флешку потрібно підключити до OTG кабелю (фото внизу).

підключення флешки до Android сматфону

Після того як флешка підключена, доступ до її файлів можна отримати за допомогою файлового менеджера (наприклад , можна використовувати безкоштовну програму ES Провідник). Файли з флешки будуть доступні в папці mnt/sda/sda1.

Потрібно відзначити, що крім USB флешок за допомогою OTG кабелю до Android смартфону можна підключати інші USB пристрої. Наприклад, таким чином можна підключити USB-модем, мишку або клавіатуру. При цьому мишки та клавіатури можуть бути навіть без провідними.

Процес підключення до смартфону інших пристроїв нічим не відрізняється від підключення флешки. Спочатку до смартфона потрібно підключити кабель OTG, після чого до нього можна підключати USB пристрої.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *