Як вимкнути вібровідгук на Android

Вібровідгук це коротка вібрація смартфона, яка відбувається, коли користувач взаємодіє з кнопками або клавішами на екрані. Вібровідгук дозволяє навпомацки зрозуміти, чи була клавіша натиснута чи ні. Але, дана функція здається корисною далеко не всім. Деяких користувачів вібровідгук дратує, і вони хочуть його вимкнути.

У цій статті ми розглянемо саме таку ситуацію. Тут ви дізнаєтеся, як відключити вібровідгук на Android при наборі тексту на клавіатурі, а також при натисканні системних кнопок.

Як вимкнути вібровідгук клавіш при наборі тексту

Якщо вас дратує вібровідгук клавіш при наборі тексту, і ви хочете його вимкнути, то вам потрібно зайти в Налаштування Андроїда та відкрити розділ «Мова та введення». Тут будуть доступні різні установки мов і способів введення. Вам потрібно перейти до підрозділу «Віртуальна клавіатура».

Після цього необхідно вибрати ту віртуальну клавіатуру, яку ви використовуєте для набору тексту. У нашому випадку це «Google Клавіатура».

Далі потрібно перейти в налаштування вибраної клавіатури.

І вимкнути функцію «Вібрація при натисканні клавіш». Відключивши цю функцію, ви позбавитеся дратівливого вібровідгуку при натисканні клавіш на клавіатурі.

відключаємо функцію Вібрація при натисканні клавіш

Також тут можна змінити силу вібрації при натисканні клавіш, увімкнути або вимкнути звук при натисканні клавіш, змінити гучність звуку під час натискання клавіші, а також змінити інші налаштування, пов’язані з роботою вибраної віртуальної клавіатури.

Зверніть увагу, якщо ви перейдете на іншу клавіатуру, вам потрібно буде ще раз відключити вібровідгук. Оскільки вона налаштовується окремо для кожної клавіатури.

Як відключити вібровідгук у системі Андроїд

Крім вібровідгуку при натисканні клавіш на клавіатурі, існує вібровідгук у самій операційній системі Андроїд. Він спрацьовує при натисканні будь-якої екранної кнопки, включаючи кнопки «Назад», «Додому» та «Програми». Якщо ви хочете вимкнути цей системний вібровідгук, то вам потрібно відкрити Налаштування Андроїда та перейти до розділу налаштувань «Звук».

У цьому розділі будуть доступні всі основні установки, пов’язані зі звуком. Вам потрібно перегорнути ці налаштування в самий кінець і знайти там підрозділ «Інші звуки».

"відкриваємо

Після відкриття підрозділу «Інші звуки», вам потрібно вимкнути функцію «Вібровідгук».

Таким чином у цьому підрозділі налаштувань можна увімкнути або вимкнути такі функції як «Звук при наборі номера», «Звук блокування екрана», “Сигнали стану батареї” та “Звук натискання на екран”.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *