Як примусово вимкнути смартфон Samsung

Коли потрібно вимкнути Android телефон Samsung Galaxy у звичайній ситуації, достатньо натиснути та утримувати кнопку вимкнення екрана, а потім вибрати потрібний пункт у меню. Однак, ситуація ускладнюється, коли потрібно вимкнути смартфон з непрацюючим сенсором екрану, з розбитим екраном або без можливості розблокувати його, телефон, що завис, особливо враховуючи те, що батареї в сучасних Samsung незнімні. Деякі в цьому випадку чекають повного розряду, але це зовсім не корисно для акумулятора (див. Що робити, якщо швидко розряджається Android). Тим не менш, спосіб вимкнення в описаних сценаріях існує.

У цій короткій інструкції докладно про те, як примусово вимкнути смартфон Samsung Galaxy, використовуючи лише апаратні кнопки на ньому. Спосіб працює для всіх сучасних моделей смартфонів цієї марки, у тому числі для заблокованого пристрою з екраном, що повністю не працює, або в тих випадках, коли телефон завис. На жаль, приводом до написання статті послужив свої новий розбитий Note 9 (але є і плюси: завдяки Samsung Dex повний доступ до пам’яті, даним в ній і додаткам залишився).

Вимикаємо Samsung Galaxy кнопками

Як і обіцяв, інструкція буде дуже короткою, примусове виключення складається із трьох простих кроків:

  1. Підключіть Samsung Galaxy до зарядного пристрою.
  2. Натисніть та утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності. Якщо в цей момент відбудеться створення скріншота, не звертайте уваги, продовжуйте утримувати кнопки.

 Примусове вимкнення смартфона Samsung

  1. Відпустіть кнопки за 8-10 секунд, смартфон буде вимкнений.

Сама собою зазначена комбінація викликає (після утримання) «симуляцію від’єднання батареї» (Simulated Battery Disconnect — в офіційному формулюванні виробника).

І пара приміток, які можуть бути корисними:

  • Для деяких старих моделей працює варіант простого утримання кнопки живлення.
  • Офіційний сайт Samsung говорить про необхідність утримувати кнопки протягом 10-20 секунд. Однак, на мій досвід, спрацьовує приблизно на 7-8-й.

Сподіваюся, для когось із читачів матеріал виявився корисним.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *