Як приховати додаток на Samsung Galaxy

Одне з частих завдань після придбання нового Android телефону – приховати непотрібні програми, які не видаляються, або приховати їх від сторонніх очей. Все це можна зробити і на смартфонах Samsung Galaxy, про що й йтиметься.

В інструкції описано 3 способи приховати програму Samsung Galaxy, залежно від того, що саме потрібно: зробити так, щоб вона не відображалася в меню додатків, але продовжувала працювати; було повністю відключено або видалено та приховано; було недоступно і не видно нікому в основному меню (навіть у меню «Параметри» — «Програми»), але за бажання його можна було запустити та використовувати. також Як вимкнути або приховати програми на Android.

Просте приховування програми з меню

Перший спосіб є найпростішим: він просто прибирає програму з меню, при цьому воно продовжує залишатися на телефоні з усіма даними, і навіть може продовжувати працювати, якщо працює у фоновому режимі. Наприклад, приховавши якийсь месенджер цим способом зі свого телефону Samsung, ви продовжите отримувати повідомлення від нього, а після натискання на повідомлення він відкриватиметься.

Кроки для того, щоб приховати програму цим способом, будуть наступними:

  1. Зайдіть до Установки — Дисплей — Головний екран. Другий метод: натиснути на кнопку меню в списку програм і вибрати пункт «Параметри головного екрана».

 Відкрити параметри головного екрана Samsung

  1. Внизу списку натисніть «Приховати програми».

 Сховати програми з меню на Samsung

  1. Позначте програми, які потрібно приховати з меню, і натисніть кнопку «Застосувати».

 Вибір додатків, які потрібно приховати

Готово, непотрібні програми більше не відображатимуться в меню з іконками, але при цьому не будуть відключені і продовжать працювати. Якщо їх знову потрібно показати, знову скористайтеся тим самим налаштуванням.

Примітка: іноді окремі програми можуть знову з’являтися після їх приховування цим методом – це в першу чергу програма сім-карти вашого оператора (з’являється після перезавантаження телефону або маніпуляція з сім-картою) і Samsung Themes (з’являється при роботі з темами оформлення, а також після використання Samsung Dex).

Видалення та вимкнення програм

Ви можете просто видалити програми, а для тих, де це недоступно (вбудовані програми Samsung) – вимкнути їх. При цьому вони пропадуть з меню програм і перестануть працювати, надсилати повідомлення, споживати трафік та енергію.

  1. Зайдіть до Установки — Програми.
  2. Виберіть програму, яку потрібно прибрати з меню, і натисніть по ньому.
  3. Якщо для програми доступна кнопка «Видалити», використовуйте її. Якщо є лише «Вимкнути» (Вимкнути) — скористайтеся цією кнопкою.

 Вимкнення програми на Samsung Galaxy

При необхідності, надалі ви можете знову включати відключені системні програми.

Як приховати програми Samsung до захищеної папки з можливістю продовжувати працювати з ним

Якщо на вашому телефоні Samsung Galaxy є така функція, як «Захищена папка», ви можете використовувати її для приховування важливих програм від чужих очей з можливістю доступу по паролю. Багато користувачів-початківців не знають, як саме працює захищена папка на Samsung, а тому не користуються нею, а це дуже зручна функція.

Суть в наступному: ви можете встановлювати до неї програми, а також переносити дані з основного сховища, при цьому в захищену папку встановлюється окрема копія програми (і, при необхідності для нього можна використовувати окремий обліковий запис), ніяк не пов’язана з цим додатком в основному меню.

  1. Налаштуйте захищену папку, якщо цього ще не зробили, встановіть спосіб розблокування: можна створити окремий пароль, використовувати відбитки пальців та інші біометричні функції, але рекомендую використовувати саме пароль і не такий, як на просте розблокування телефону. Якщо ви вже налаштовували папку, змінити її параметри можна, зайшовши в папку, натиснувши кнопку меню і вибравши «Налаштування».

 Налаштування захищеної папки на Samsung

  1. Додайте програми до захищеної папки. Можна додати їх з тих, які встановлені в «основну» пам’ять, а можна використовувати Play Маркет або Galaxy Store прямо із захищеної папки (але потрібно буде заново вводити дані облікового запису, які відрізняються від основного).

 Додавання програм до захищеної папки Samsung Galaxy

  1. У захищеній папці буде встановлено окрему копію програми зі своїми даними. Все це зберігається в окремому зашифрованому сховищі.
  2. Якщо ви додавали програму з основної пам’яті, то тепер, повернувшись із захищеної папки, ви можете видалити цю програму: вона пропаде з основного меню та зі списку «Налаштування» — «Програми», але залишиться в захищеній папці і там її можна буде використовувати. Воно буде приховано від усіх, хто не має пароля або іншого доступу до зашифрованого сховища.

Цей останній спосіб, хоч і доступний не на всіх моделях телефонів Samsung, ідеальний для тих випадків, коли вам потрібна саме конфіденційність та захист: для банківських та біржових додатків, секретних месенджерів та соціальних мереж. Якщо такої функції на вашому смартфоні не знайшлося, є універсальні методи, див. Як поставити пароль на Android.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *