Блокування сенсорного введення на Samsung Galaxy – що це та як прибрати

Власники щодо нових моделей телефонів Samsung Galaxy (S8, S9, Note 8 та 9, J7 та інших) можуть зіткнутися з незрозумілим для себе повідомленням: Блокування сенсорного введення та поясненням «Щоб це знову не сталося, перевірте, чи заблокований безконтактний датчик». На телефонах з Android 9 Pie повідомлення виглядає трохи інакше: «Захист від випадкового дотику. Ваш телефон захищений від випадкових торкань».

У цій дуже короткій інструкції докладно про те, що викликає появу цього повідомлення, що означає блокування сенсорного введення і як, при необхідності, відключити повідомлення, що описується.

Про те, що відбувається і як прибрати повідомлення “Блокування сенсорного введення”

Зазвичай, повідомлення «Блокування сенсорного введення» на Samsung Galaxy з’являється, коли ви дістаєте телефон із кишені або сумки та вмикаєте його (виводьте з режиму сну). Однак, у деяких випадках те саме повідомлення може з’являтися у довільний час і заважати роботі з пристроєм.

Повідомлення про блокування сенсорного введення

Суть повідомлення в тому, що при перекритті датчика наближення, що знаходиться над екраном вашого Samsung (зазвичай, ліворуч від динаміка поряд з іншими датчиками) на телефоні автоматично блокується сенсорний екран. Зроблено це у тому, щоб у кишенях не відбувалося випадкових натискань, тобто. з метою захисту від них.

Як правило, повідомлення з’являється не часто і саме в описаних сценаріях: витягли з кишені і відразу натиснули на кнопку виходу зі сну – з якоїсь причини Samsung не відразу «розуміє», що датчик не перекритий і відображає настирливе повідомлення, яке забирається простим натисканням Ок (далі все працює без проблем). Однак, можливі інші ситуації, що спричиняють появу інформації про блокування сенсорного введення:

  • У вас якийсь особливий чохол або ще щось, що перекриває датчик наближення.
  • Ви тримаєте телефон таким чином, що пальцями закриваєте цей датчик.
  • Теоретично можливі якісь пошкодження скла або самого датчика, що викликають блокування введення.

За бажання ви можете повністю відключити блокування сенсорного введення на своєму Android телефоні Samsung, в результаті повідомлення, що розглядається, з’являтися не буде. Щоб зробити це, виконайте такі прості кроки:

  1. Зайдіть до Установки — Дисплей.
  2. Внизу екрана налаштувань дисплея вимкніть «Блокування випадкових торкань».

 Вимкнути блокування випадкових торкань

На цьому все — жодних більше блокувань, хоч би що трапилося.

Передбачаючи питання: «А чи може відключення блокування сенсорного введення призвести до чогось небажаного?», відповідаю: навряд. Теоретично, в кишені може почати сам «вводитися» пароль або графічний ключ, і при багаторазових неправильних введеннях відбуватиметься блокування телефону (або навіть видалення даних, якщо ви включали таку опцію в параметрах безпеки), але мені з подібним стикатися не доводилося і важко уявити, що це станеться насправді.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *