Як активувати питання та відповіді у TikTok

У цьому посібнику ми пояснимо, як активувати і деактивувати питання та відповіді TikTok. Ми пояснюємо, з чого саме складається ця функція і як ви можете скористатися нею при спілкуванні зі своїми передплатниками та спільнотою, яку ви створили на цій платформі. Якщо ви хочете просунути свій профіль і дозволити іншим ставити вам запитання або задавати їх своїм глядачам у прямому ефірі, читайте до кінця. Це вас цікавить!

Що таке питання та відповіді TikTok і як вони працюють?

Термін Q&A у перекладі з англійської означає «Питання та відповіді» . Питання та відповіді TikTok — це функція платформи, яка дозволяє вам отримувати питання від ваших передплатників, щоб ви особисто могли на них відповісти.

Це типова особливість цього типу соціальних мереж, що полегшує спілкування між спільнотою та творцями контенту. Коли хтось набуває певної популярності на платформі, з’являються послідовники, які хочуть знати більше. Запитання та відповіді надають таку можливість.

Очевидно, що якщо хтось надсилає вам запитання, це не означає, що ви завжди повинні відповідати. Кожен користувач може відповісти на ті питання, які він вважає актуальними і пов’язані з створюваним ним контентом. Ті, що не мають жодного відношення до профілю, можна без особливих труднощів відкинути.

Важливо, що питання та відповіді TikTok йдуть в одному напрямку. Тобто їх надсилають користувачі, а відповідає автор контенту. Однак під час сеансів у реальному часі ви також можете запускати швидкі запитання та відповіді, які працюють навпаки. Власник профілю може вибрати деякі заздалегідь задані запитання та поставити їх користувачам. Ви можете відкрити дебати на конкретну тему, яка обговорюватиметься у прямому ефірі.

Як активувати та активувати опцію запитань та відповідей у ​​TikTok

Згідно з офіційним оголошенням TikTok, функція «Питання та відповіді» була випущена в 2021 році. На цьому етапі всі відповідні користувачі мають можливість активувати її у своєму профілі. Одна з вимог, що висуваються платформою, — бути творцем контенту.

Однак слід зазначити, що на даний момент у TikTok існує тільки два типи облікових записів.. З одного боку, існує стандартний обліковий запис, який більшість користувачів можуть використовувати для створення контенту. І, з іншого боку, є обліковий запис бізнесу. Чи потрібно переключатися на останню, щоб отримати доступ до запитань та відповідей?

В даний час у цьому немає необхідності, оскільки розділ Creator Tools показаний на зображенні вище, доступний кожному. Це не означає, що ви зможете активувати запитання та відповіді у вашому обліковому записі. Ми не знаємо, які точні вимоги, окрім загальної вимоги «наявність облікового запису творця».

Ми рекомендуємо вам зайти до розділу, згаданого в попередньому абзаці, і спробувати з’ясувати, чи є у вас ця опція чи ні.

 прямих трансляціяхЯк використовувати швидкі питання та відповіді у прямих трансляціях

Щодо швидких питань та відповідей — функції, доступної тільки в прямих трансляціях, її можна активувати наступним чином:

  1. Запустіть пряму трансляцію із зони створення TikTok.
  2. Після початку трансляції натисніть кнопку «Взаємодія», яку ви побачите внизу екрана.
  3. Коли з’явиться екранне меню, натисніть «Швидкі питання та відповіді», щоб запустити функцію.
  4. Зверніть увагу, що з’являються деякі заздалегідь визначені питання.
  5. Ви можете натиснути на кубик, щоб показати більше випадкових питань.
  6. Використовуйте питання, якому ви віддаєте перевагу, відправте його користувачам, що переглядають, і почніть дискусію з обраної теми .

Як бачите, в останньому випадку питання ідуть у протилежному напрямку від питань та відповідей TikTok. Тобто це ви запитуєте у глядачів у прямому ефірі, а не навпаки.

Де ви можете використовувати питання та відповіді TikTok

Швидкі запитання та відповіді можна використовувати у прямих ефірах. Якщо у вас є доступ до класичної функції питань та відповідей TikTok, яка дозволяє користувачам ставити запитання, знайте, що ви можете використовувати її в наступних розділах програми:

  • Коментарі. Користувачі можуть перетворювати свої коментарі на питання, на які автор може відповісти у вигляді відео.
  • Прямий ефір. Крім швидких запитань та відповідей, також є можливість отримувати запитання від користувачів під час прямої трансляції.
  • Посилання у профілі автора. Питання та відповіді відображаються у вигляді посилання у профілі творця, тому будь-хто може поставити запитання звідти.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *