Як увімкнути 4G на Android

4G – найсучасніший спосіб підключення до мобільного інтернету. Швидкість 4G інтернету дозволяє дивитися онлайн відео і завантажувати важкі файли майже так само швидко, як це робиться на настільних комп’ютерах з дротовим підключенням. У цій статті ви дізнаєтеся про те, як увімкнути 4G на Android смартфоні, якщо ця технологія підтримується у вашому регіоні.

Увімкнення 4G на чистому Android

Якщо ви користуєтеся смартфоном з чистим андроїдом, тобто з андроїдом без сторонніх оболонок, то для того щоб включити 4G вам потрібно відкрити налаштування андроїда і перейти в розділ «Ще». Цей розділ з налаштуваннями знаходиться під розділами «Wi-Fi», «Bluetooth» та «Передача даних».

Після цього потрібно відкрити розділ «Мобільні мережі».

І вибрати «Тип мережі».

Після цього перед вами з’явиться невелике спливаюче вікно, в якому можна вибрати тип мережі. Тут потрібно вибрати LTE (LTE – це і є 4G).

Після цього ваш Android смартфон повинен підключитися до мережі 4G.

Увімкнення 4G на Андроїд смартфоні від Samsung

Якщо у вас смартфон від Samsung, то процес включення 4G трохи відрізняється. Для початку вам потрібно відкрити налаштування Андроїда та перейти до розділу «Інші мережі».

розділ Інші мережі

Далі потрібно відкрити розділ «Мобільні мережі».

розділ Мобільні мережі

У розділі «Мобільні мережі» потрібно перевірити, чи увімкнена функція «Мобільні дані» та вибрати «Режим мережі».

вибір Режиму мережі

Після цього перед вами з’явиться невелике спливаюче вікно, в якому потрібно вибрати LTE/WCDMA/GSM

В результаті на Андроїд смартфоні повинен увімкнутися 4G.

Чому не включається 4G на Android смартфоні

Якщо підключення не відбувається, можливо у вас відключений мобільний інтернет. Для того щоб це перевірити відкрийте налаштування і перейдіть до розділу “Передача даних” і перевірте, чи увімкнена там функція “Мобільні дані”. Якщо «Мобільні дані» вимкнуто, Інтернет буде працювати лише через Wi-Fi.

Мобільні дані

Також потрібно зайти в розділ «Ще – Мобільні мережі – Точки доступу (APN)» і перевірити чи є там точка доступу вашого мобільного оператора. Якщо такої точки доступу немає, то її потрібно додати вручну.

Для того щоб дізнатися які налаштування потрібні для точки доступу зверніться в техпідтримку вашого мобільного оператора.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *