Як включити Т9 на Android

Т9 – це технологія, покликана спростити набір тексту на мобільних телефонах. Назва цієї технології – це скорочення від англійської фрази “Text on 9 keys”. Т9 була розроблена компанією Tegic Communications ще наприкінці 90-х років і використовується у мобільних телефонах досі. Зараз Т9 зустрічається і в Android смартфонах. І в даній статті ми розповімо про те, як увімкнути Т9 на Андроїді.

Для того щоб увімкнути Т9 на Андроїді, дана технологія повинна підтримуватися клавіатурою, яка використовується в смартфоні. Наприклад, стандартна клавіатура Samsung підтримує Т9, а звичайна від Google клавіатура немає. Щоб дізнатися чи підтримує ваша клавіатура Т9 чи ні, потрібно зайти в налаштування Андроїда і відкрити розділ «Мова та введення».

розділ Мова та введення

У цьому розділі буде доступний список клавіатур, які встановлені на вашому Андроїд смартфоні. Тут потрібно знайти ту, клавіатуру, яку ви використовуєте та перейти в її налаштування.

Зверніть увагу, що “Голосове введення Google” це не клавіатура. Це технологія для набору тексту за допомогою диктування. Назва клавіатури може бути “Клавіатура Samsung”, “Клавіатура Google”, “Клавіатура LG” або інше. Якщо на вашому Android пристрої встановлено кілька різних клавіатур, то включати Т9 потрібно в тій, яка активна на даний момент. Якщо активна клавіатура не підтримує Т9, то спочатку потрібно встановити іншу клавіатуру, де така підтримка є.

Після того, як ви зайшли в налаштування активної клавіатури, потрібно знайти функцію, що відповідає за включення Т9 та активувати її.

включення Т9

Якщо в налаштуваннях клавіатури немає жодних згадок про Т9, значить, дана клавіатура не підтримує цю технологію. У цьому випадку може допомогти лише інсталяція іншої клавіатури з Play Market.

Увімкнення функцій схожих на Т9

Зазвичай в клавіатурах Android крім Т9 є інші додаткові функції для спрощення набору тексту. Ці функції також вимикаються та включаються виключно у налаштуваннях клавіатури. Щоб знайти ці функції, зайдіть в налаштування активної клавіатури і пошукайте підрозділ налаштувань під назвою «Додатково».

"додаткові

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *