Як увійти в обліковий запис Google на Android

Зазвичай вхід в обліковий запис Google відбувається при початковому налаштуванні Android смартфона. Але, якщо ви пропустили цей етап при першому увімкненні пристрою, то вам потрібно увійти до облікового запису вручну. Зробити це достатньо. Просто в даній статті ми опишемо кілька способів, як це можна зробити.

Отже, якщо ви не знаєте, як увійти в акаунт Google на Андроїді, то вам потрібно зайти в налаштування та відкрити там розділ, який називається «Акаунти». Зверніть увагу, що в налаштуваннях також може бути доступний розділ Користувачі. Але вам потрібно відкрити саме «Акаунти», оскільки «Користувачі» — це локальні облікові записи на вашому смартфоні.

Після цього потрібно натиснути на кнопку «Додати обліковий запис».

Далі відкриється досить довгий список доступних облікових записів. У цьому списку потрібно знайти і вибрати обліковий запис Google.

Після цього з’явиться меню для входу в обліковий запис Google. Тут потрібно ввести адресу електронної пошти на Google і натиснути на кнопку «Далі». Якщо у вас немає вже зареєстрованого облікового запису в Google, то на цьому етапі можна натиснути на посилання «Створити новий обліковий запис» і пройти реєстрацію.

вхід до облікового запису Google

Після натискання на кнопку «Далі» у вас вимагатимуть ввести пароль від облікового запису і якщо пароль буде вірним, то буде виконано вхід. Тепер у всіх програмах від Google (наприклад, у Play Market, Youtube та інших) буде використовуватися цей обліковий запис.

Як увійти до іншого облікового запису Google

Якщо ви хочете вийти з одного облікового запису Google і увійти в інший, це робиться дуже просто.

Знаходимо обліковий запис Google, як описано вище.

Заходимо і клікаємо на стрілочку у верхньому куті.

Далі обираємо “додати обліковий запис”. Таким чином ви можете мати декілька облікових записів одночасно і змінювати їх при потребі.

Не вдається увійти в обліковий запис Google

Якщо у вас не вдається увійти в обліковий запис Google так як це описано вище, спробуйте скористатися ось цими порадами: Перевірте ваше підключення до Інтернету. Відкрийте веб-браузер і перегляньте завантажені сторінки. Якщо сторінки не відкриваються, спочатку потрібно вирішити проблеми з Інтернетом.

  • Перевірте підключення до Інтернету. Відкрийте веб-браузер і перегляньте завантажені сторінки. Якщо сторінки не відкриваються, спочатку потрібно вирішити проблеми з Інтернетом.
  • Переконайтеся, що ви вводите правильну адресу електронної пошти Google та пароль. У разі потреби можна спробувати відновити доступ до облікового запису Google.
  • Можливо, на вашому Android пристрої щось зависло і не дозволяє вам увійти в аккаунт. Спробуйте перезавантажити пристрій, щоб вирішити цю проблему.
  • Якщо нічого не допомагає, можна зробити скидання налаштувань. Але, пам’ятайте, що скидання видаляє з пристрою всі дані користувача.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *