Як видалити обліковий запис Телеграм з телефону Android та iPhone

Якщо вам потрібно видалити обліковий запис Телеграм, зробити це можна двома способами: перший передбачає очікування перед видаленням, другий – швидке видалення облікового запису.

У цій інструкції детально про два способи видалити обліковий запис Телеграм назавжди, виконавши всі дії з Android або iPhone, а також відео, де процес видалення показаний наочно.

Способи видалення облікового запису Телеграм

У Телеграм передбачено два методи видалення облікового запису. Перший передбачає, що обліковий запис буде видалено автоматично після деякого періоду часу за умови, що ви не користуватиметеся нею. Другий дозволяє видалити обліковий запис відразу.

Автоматичне видалення облікового запису за відсутності активності

За промовчанням у Телеграм включена опція, яка видаляє ваш обліковий запис якщо він довго не використовувався. Ви можете змінити цей проміжок часу:

 1. На телефоні Android у програмі Телеграм натисніть по кнопці меню, а потім — «Налаштування».

Відкрити налаштування Телеграм

 1. На iPhone натисніть на кнопку «Налаштування» в панелі знизу програми.
 2. У налаштуваннях відкрийте розділ «Конфіденційність».

Відкрити конфіденційність

 1. У параметрах конфіденційності знайдіть пункт «Видалити мій обліковий запис», натисніть по «Якщо я не заходжу» і встановіть бажаний інтервал, щонайменше 1 місяць.

Видалити обліковий запис телеграм після періоду неактивності

Тепер, якщо ви вийдете з облікового запису на всіх пристроях і не заходитимете, він буде повністю видалений разом з усіма контактами, повідомленнями та іншим контентом.

Як видалити обліковий запис Телеграм відразу

Як правило, попередній варіант більшості користувачів не підходить, у цьому випадку ви можете зробити видалення назавжди і відразу, використовуючи такі кроки:

 1. Зайдіть до параметрів Телеграм.
 2. У розділі “Допомога” відкрийте пункт “Питання про Telegram”.

Відкрити пункт Запитання про Telegram

 1. Відкриється сторінка зі списком питань по Telegram, вгорі якої є меню, в ньому в розділі «Your Account» натисніть по пункту «Delete your Telegram account».

Пункт Delete your Telegram account

 1. На наступній сторінці зверніть увагу на посилання “deactivation page”. Я не рекомендую виконувати перехід по ній у самому додатку Телеграм (це може зробити процес видалення незручним), краще – натисніть і утримуйте посилання, потім на Android виберіть пункт “Скопіювати” і вставте посилання в будь-якому браузері, а на iPhone також утримуючи посилання після Виберіть пункт «Відкрити в…» і відкрийте у будь-якому браузері. Саме посилання: https://telegram.org/deactivate (можна використовувати на комп’ютері).

Відкрити сторінку видалення облікового запису Телеграм

 1. На наступній сторінці введіть номер телефону, на який зареєстровано обліковий запис Телеграм, який потрібно видалити, і натисніть кнопку «Next». Телефон слід вводити у правильному міжнародному форматі, наприклад, для України номер розпочинатиметься з +38.

Видалити обліковий запис Телеграм назавжди

 1. На наступній сторінці потрібно ввести код, який прийде вам у повідомленні Телеграм, не в СМС (саме тому я рекомендував відкривати сторінку «окремо від Телеграма» — щоб не довелося закривати її для перегляду повідомлення).
 2. Після введення та підтвердження видалення ваш обліковий запис Телеграм буде видалено.

Додаткова інформація

Офіційна довідка повідомляє, що при видаленні облікового запису другим способом:

 • Ваші повідомлення та контакти будуть видалені з серверів телеграм.
 • Створені вами групи та канали залишаться без «творця», але адміністратори збережуть свої права.
 • Скасування дії неможливе.

Додатковий нюанс, не вказаний у довідці — зареєструвати новий обліковий запис Телеграм на той же номер телефону не вийде протягом певного періоду часу, орієнтовно — місяць.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *