Як заробити гроші за допомогою TikTok

Плануєте монетизувати свою присутність у TikTok? Нижче ми покажемо різні способи заробити гроші за допомогою цієї платформи і отримати економічну віддачу від ваших публікацій. Ми говоримо з вами про такі речі, як Фонд TikTok Creators Fund або співпраця з брендами. Мета цього посібника полягає в тому, щоб ви отримали у своє розпорядження всі ідеї, які дозволять вам заробляти гроші за допомогою свого профілю.

Як монетизувати TikTok, щоб заробляти гроші на своїх відео

Основний спосіб монетизації вашого облікового запису TikTok – це інструменти, які вам надає сама платформа. Зокрема, в Росії користувачі мають TikTok Creators Fund. У чому його зміст?

Це платіжна система, за допомогою якої платформа винагороджує тих, хто створює якісний контент, що генерує перегляди. Аналогічно тому, як це роблять інші послуги, такі як YouTube, в даному випадку TikTok платить користувачам безпосередньо. Вони можуть вивести отриманий прибуток безпосередньо на свій рахунок.

Як ми розповімо нижче, є й інші способи отримання доходу за допомогою TikTok. Однак це основний, єдиний, який орієнтований саме на творців контенту.

Як приєднатися до фонду TikTok Creators Fund, щоб заробляти гроші

Фонд TikTok Creators Fund, ймовірно, незабаром стане Програмою творчості, — це найкоротший спосіб монетизувати контент, який ви завантажуєте на платформу. Але як отримати доступ до нього?

Пере у TikTokПереключитесь на професійний або бізнес-аккаунт у TikTok

Першим кроком є ​​перетворення вашого облікового запису на професійний профіль:

 1. Натисніть на три горизонтальні лінії на сторінці свого профілю в програмі TikTok.
 2. Натисніть на розділ «Акаунт».
 3. Натисніть «Переключитися на бізнес-аккаунт».
 4. Слідуйте інструкціям майстра. Натисніть «Далі», щоб почати.
 5. Потім введіть дані, запрошені програмою.

З цього моменту у вас є професійний обліковий запис, який дозволить вам монетизувати контент. Якщо ваш профіль відповідає вимогам, ви можете отримати доступ до TikTok Creators Fund з налаштувань програми, натиснувши на розділ «Автор».

Вимоги для заробітку в TikTok: скільки підписників потрібно мати

отримати доступ до Фонду TikTok Creators Fund необхідно виконати деякі вимоги:

 • Бути резидентом однієї з цих країн: США, Великобританії, Франції, Німеччини, Іспанії чи Італії.
 • Бути старше 18 років.
 • Мати не менше 10 000 підписників.
 • Мати не менше 100 000 переглядів відео за останні 30 днів.
 • Щоб ваш профіль відповідає стандартам спільноти та умовам обслуговування.

Тому необхідно перевищити 10 000 підписників, якщо ви хочете отримати доступ до програми TikTok для монетизації контенту. Майте на увазі, що це не єдиний спосіб заробити гроші за допомогою вашого облікового запису. Читайте далі, щоб дізнатися інші способи.

Як заробити монети за допомогою прямих трансляцій у TikTok

Крім Фонду авторів, є й інші способи заробити на TikTok. Перше, що слід знати, це те, що стосується валют у прямих трансляціях. Перш за все, щоб вести трансляцію з вашого пристрою, необхідно виконати єдину вимогу: мати більше тисячі підписників. Якщо це ваш випадок, запустіть пряму трансляцію, пояснюючи щось або транслюючи якусь діяльність.

Якщо пропонований вами контент подобається, користувачі можуть купувати монети за реальні гроші і надсилати їх у подарунок. Ці монети будуть накопичуватися у віртуальному гаманці в TikTok і, коли він досягне певної суми, їх можна буде обміняти на реальні гроші.

Як заробити на просуванні брендів у TikTok

Крім грошей, які ви можете заробити на стрімінгу, партнерство з брендами. Найчастіше дуже вигідно для творців контенту. Як тільки ви придбаєте певну значущість на платформі, бренди почнуть приходити до вас, щоб просувати продукти або проводити реальні тести своїх послуг.

Один із способів підвищити свою популярність щодо брендів — це підписатися на TikTok Creator Marketplace. Ви повинні відповідати наступним вимогам:

 • Бути старше 18 років.
 • Мати профіль, який збирає понад 50 000 підписників.
 • Опублікуйте 3 відео за останні 30 днів у профілі TikTok, який ви бажаєте зареєструвати на платформі.
 • Наберіть більше 1000 переглядів за останні 30 днів.
 • Дотримуйтесь правил TikTok.

Якщо ви відповідаєте вимогам, вам просто потрібно зареєструватися за посиланням вище. Там ви побачите QR-код, який потрібно відсканувати за допомогою телефону. Обов’язково встановіть TikTok.

Як заробляти гроші за допомогою бонусів TikTok, винагород TikTok або рефералів

TikTok пропонує винагороди тим, хто запрошує своїх друзів скористатися послугою. Вона працює так само, як і будь-яка реферальна програма: якщо хтось, кому ви рекомендуєте платформу, зареєструється, ви отримаєте приз.

Реферальна програма дозволяє заробляти гроші, часто у вигляді подарункових картокРеферальна програма дозволяє заробляти гроші, часто у вигляді подарункових карток

Іноді ці призи є подарунковими картками для певних платформ онлайн-торгівлі, тому вони еквівалентні реальним грошам. Щоб отримати доступ до всіх акцій, натисніть піктограму подарунка у своєму профілі та дотримуйтесь інструкцій. Єдина вимога — вам має бути більше 18 років у Росії, де програма називається TikTok Bonus, хоча в багатьох інших країнах вона відома як TikTok Rewards, це та сама реферальна програма, яка доступна через значок подарунка у вашому профілі.

Скільки грошей можна заробити за допомогою TikTok

Не існує стандартної ставки або встановленої суми грошей, яку ви можете заробляти за місяць на TikTok. Якщо ви створюєте якісний контент, який приваблює безліч користувачів і генерує тисячі переглядів, перед вами відкриються різні шляхи монетизації вашого контенту.

Навіть якщо у вас немає доступу до Фонду TikTok Creators Fund, оскільки ви не відповідаєте вимогам, Ви маєте можливість співпрацювати з брендами у вашому секторі або укладати контракти на просування продуктів з певного асортименту. Головне — максимально ефективно використовувати платформу і публікувати контент, який цікавить ваше співтовариство.

Скільки платить TikTok в Україні

Нам точно невідомо, якими є збори TikTok Creators Fund, але, за оцінками, вони становлять від 1 до 4 євроцентів за 1000 переглядів. Це означає, що у кращому випадку користувач, який набрав 1 мільйон переглядів, отримає за контент 40 євро.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *