Як завантажити відео Reddit для Android.

У цьому посібнику ми розповімо вам, як найкраще завантажувати відео з Reddit. Ми покажемо, що необхідно виконати в офіційному додатку для Android, а також інших сервісах, які дозволяють зберігати мультимедійні елементи Reddit. Уважно прочитавши статтю, ви отримаєте необхідні інструменти для збереження всіх потрібних вам відео з цієї платформи.

Як завантажити відео Reddit прямо з програми для Android

На відміну від інших соціальних мереж та відеоплатформ, на Reddit дійсно легко завантажити будь-який мультимедійний файл. Ви можете зробити це безпосередньо за допомогою програми для Android.

"ДодатокДодаток Reddit дозволяє офіційно завантажувати відео

Виконайте таке:

  1. Знайдіть відео, яке хочете завантажити.
  2. Натисніть, щоб переглянути його у повноекранному режимі.
  3. Натисніть три крапки, які ви побачите у правому верхньому кутку.
  4. У нижньому меню натисніть кнопку «Завантажити».

Зачекайте кілька секунд до завершення завантаження. Щойно завантажене вами відео тепер знаходиться у внутрішній пам’яті пристрою. Як дістатися до нього? Це справді легко. Просто відкрийте файловий менеджер вашого пристрою (або завантажте його, наприклад ES Провідник). Потім перейдіть до папки «Завантаження» або як вона відображається на вашому пристрої.

У цьому каталозі ви знайдете відео, скачане з офіційного клієнта Reddit. Знайшовши їх, ви зможете надіслати їх в іншу програму, завантажити в хмару або робити з ними все, що захочете. Всі файли, які ми завантажили для написання цього посібника, були у форматі MP4 — типі файлів, який добре сумісний з усіма типами пристроїв, систем та програм.

Кращі програми для Android для завантаження відео Reddit

Хоча додаток Reddit дозволяє завантажувати будь-яке відео без необхідності встановлення додаткових інструментів, завжди корисно знати альтернативи. Цілком можливо, що в майбутньому платформа вирішить виключити цю можливість або просто не захочете завантажувати офіційний клієнт на свій мобільний телефон. У таких випадках ці додатки відмінно підходять.

Viddit для Android – надзвичайно простий інструмент. Щоб розпочати завантаження відео, все, що вам потрібно зробити, це поділитися посиланням Reddit з додатком або в меню загального доступу Android, або вставивши її вручну. В обох випадках завантаження почнеться відразу і відео буде доступне у внутрішній пам’яті пристрою. Це безкоштовна програма, хоча в ній багато реклами.

Video + Audio Downloader For Reddit

 для RedditЗовнішній вигляд інтерфейсу Audio + Video Downloader для Reddit

Video + Audio Downloader For Reddit — відмінний додаток для завантаження відео з Reddit strong>. Механізм той самий, що у інших пропозиціях. Спочатку вам потрібно отримати посилання на відео з Reddit або в Інтернеті. Потім вставте його в текстове поле цього інструмента та натисніть кнопку завантаження. Через декілька секунд файл буде готовий на вашому пристрої.

Revvid

Revvid — це легкий та мінімалістичний інструмент для завантаження відео з Reddit. Він має текстове поле, куди ви можете вставити посилання, а також кнопку, яка отримує посилання безпосередньо з буфера обміну. Як і інші, через кілька секунд ви завантажите відео та збережете його у внутрішній пам’яті. Що нам сподобалося, так це те, що програма дозволяє вибирати конкретну папку для завантаження.

Redvid

Redvid — це програма з відкритим вихідним кодом, яка має кілька додаткових функцій, крім завантажувача відео Reddit. Наприклад, воно дозволяє організовувати завантаження, переглядати завантажені вами відео прямо з програми та ділитися ними з іншими програмами. Звичайно, це абсолютно безкоштовна програма, але вона фінансується за рахунок реклами. Отже, щоб насолодитися всіма його функціями, вам нічого не залишається, окрім як дивитися рекламу.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *