Spotify кілька тижнів стикався з проблемами продуктивності на iOS

Потокова платформа розслідує це питання.

  • Користувачі Spotify iOS скаржаться на проблеми з продуктивністю програми для кілька тижнів.
  • Останні скарги свідчать про те, що додаток Spotify для iOS випадково аварійно завершує роботу або припиняє відтворення посеред пісні.
  • Spotify визнав проблему та досліджує її.

Здається, що Spotify давно погано поводиться з користувачами iOS. Звіти про проблеми з продуктивністю програми сипляться на форум спільноти компанії протягом тижнів. Spotify також офіційно визнав проблему, але немає жодної інформації про те, коли з’явиться її виправлення.

Платформа потокового передавання музики зазначає, що вона отримала кілька скарг від користувачів iOS щодо збою Spotify і зупинки відтворення посеред пісні. Два тижні тому компанія зазначила, що проблема стосується версії 8.8.72.623 і новіших версій програми Spotify для iOS і що її досліджують.

Відтоді Spotify випустив три нові оновлення свого додатка для iOS, поточна версія має номер 8.8.78. Усі ці останні оновлення мають загальні покращення, тож, схоже, платформа намагається вирішити проблему, але ще не виявила її.

Схоже, що користувачі iOS усе ще стикаються з збоями та випадковими перебоями у відтворенні. Багато коментарів у ланцюжку спільноти щодо проблеми створено кілька годин тому, а деякі з них навіть датуються кількома місяцями.

«Spotify оновлювався 4 або 5 разів за останні пару тижнів, і нічого не вирішило цю проблему», — написав роздратований користувач, який використовує додаток для відтворення музики в барі.

«Я також клієнт, який платить, і навіть через місяці проблема не вирішується», – написав інший користувач Spotify.

Один користувач помітив, що Spotify для iOS припиняє відтворення або виходить з ладу під час завантаження списку відтворення під час його прослуховування. Користувач зазначив, що проблема відтворюється та виникає на кількох пристроях iOS. Інший слухач сказав, що їхній додаток Spotify для iOS постійно виходить з ладу, коли вони намагаються відтворити попередній трек або швидко змінити треки.

Цікаво, що багато з цих скарг надходять від людей, які користуються старими iPhone, як-от iPhone 7 і iPhone. 7 Плюс. Деякі користувачі iPad та iPod Touch також скаржаться на збої.

Чи виникають у вас проблеми зі Spotify на пристрої iOS?

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *