Будьте готові: нові iPad і Apple Pencil можуть з’явитися дуже-дуже скоро

Очікується, що ці нові iPad будуть оновленими процесорами існуючих iPad, хоча Apple Pencil може використовувати магнітні наконечники.

  • Згідно з повідомленнями, завтра Apple може анонсувати iPad 11, iPad Mini 7 і iPad Air 6. Однак деякі звіти свідчать про те, що замість цього Apple може випустити Apple Pencil 3.
  • Очікується, що ці планшети будуть оновленими процесорами існуючих продуктів. Кажуть, що стилус має змінні магнітні наконечники.
  • Очікується, що Apple випустить продукти без презентації чи прямої трансляції.

Коли ми говоримо про планшети, iPad домінує в розмові, навіть порівняно з найкращими планшетами Android. У кількох регіонах світу слово «iPad» стало синонімом «планшета», і люди називають усі планшети «iPad». Apple знайшла формулу, яка допоможе задовольнити широкі маси: внесіть мінімальні зміни в стандартний продукт. Згідно з новими повідомленнями, Apple може випустити iPad 11, iPad Mini 7 і iPad Air 6 уже завтра з оновленням процесора на всіх трьох.

iPad оновлюється

Відповідно до звіту Supercharged із посиланням на джерела, знайомі з медіа-планами Apple, і підтвердженого 9to5Mac із посиланням на неназвані джерела, Apple може зробити стримане оголошення про нові iPad завтра, 17 жовтня 2023 року. Оголошення будуть розміщені в відділі новин Apple і на YouTube. каналу, і на ньому не заплановано жодної яскравої події. Apple опублікувала тихі оголошення через прес-релізи щодо незначних оновлень, тож компанії не властиво робити це знову.

Продукти, які планують оновити, це базовий iPad, iPad Mini, і iPad Air. Очікується лише оновлення специфікацій і незначні зміни в усіх трьох.

Базовий iPad десятого покоління був випущений у жовтні 2022 року з A14 Bionic. З iPad 11 Apple може перейти на чіп Apple A16 Bionic. Apple представила A16 Bionic разом з iPhone 14 Pro і продовжує використовувати його в iPhone 15, що не є Pro.

IPad Mini 6 був випущений у вересні 2021 року з A15 Bionic. Зміни, які очікуються в iPad Mini 7, включають оновлення чіпа Apple A16 Bionic і новий контролер дисплея, який виправить ефект желе прокручування, який спостерігається в поточній моделі.

iPad Air 5 вийшов у березні 2022 року з чіпом Apple M1. Очікується, що iPad Air 6 буде оновлено чіпом Apple M2.

Видатний розповсюджувач інформації Apple Марк Гурман написав нечітко спростоване повідомлення в Bloomberg. Він каже, що ці три оновлення знаходяться в розробці, але не вірить, що «оновлення будь-якого значення є неминучими». Більш масштабні оновлення, такі як для iPad Pro, очікуються не раніше наступного року. Залежно від того, як ви це читаєте, відмова залишає простір для незначного оновлення специфікацій.

Новий Apple Pencil

Японський блог Mac Otakara (через MacRumors) вважає, що цього тижня Apple анонсує Apple Pencil 3 замість нових iPad.

Цей новий стилус може постачатися зі змінними магнітними наконечниками, подібно до того, що було оприлюднено користувачем Majin Bu на X (платформа, раніше відома як як Twitter). Кажуть, що вони допомагають у таких випадках використання, як креслення, технічне креслення та малювання.

Ще невідомо, що нарешті Apple випустить чи ні цього тижня.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *