Google підтверджує, що в майбутньому серія Pixel 8 підтримуватиме USB-аудіо без втрат

Розробникам додатків потрібно буде прийняти новий API аудіо без втрат, перш ніж Google випустить оновлення.

  • Google надасть підтримку звуку без втрат у серії Pixel 8 за допомогою майбутнє оновлення.
  • Очікується, що найближчим часом цю функцію отримають інші телефони Android 14.
  • Розробникам додатків потрібно буде прийняти новий API для аудіо без втрат, щоб скористатися перевагами Функція Android 14.

Google вперше представив USB-аудіо без втрат з Android 14 beta 2. Ця функція обіцяє аудіофільський рівень аудіофіла порівняно з сумісними дротовими USB-гарнітурами. Якщо доступ буде доступний, ви зможете слухати нестиснену музику такою, якою вона була створена.

Тепер Google підтвердив, що USB-аудіо без втрат надійде на серію Pixel 8 і телефони інших OEM-виробників дуже скоро. Відповідаючи на запитання під час Reddit AMA, віце-президент Google з інженерних питань, Дейв Берк, сказав: «По суті, те, що він (USB-аудіо без втрат) забезпечує ідеальне бітове аудіо, тому звук обходить аудіомікшер, будь-які ефекти обробки тощо. Ми Ми додали підтримку ОС, тому наступним кроком буде підтримка від виробників пристроїв і розробників додатків».

Берк сказав, що очікується, що Pixel 8 і 8 Pro отримають режим без втрат із майбутніми впровадженнями програмного забезпечення. Але перш ніж це станеться, розробникам додатків потрібно буде прийняти новий API для аудіо без втрат, щоб скористатися цією функцією. Коли вони це зроблять, аудіо можна буде надсилати безпосередньо через USB без мікшування, регулювання гучності чи ефектів обробки.

Тож коли ця функція з’явиться на телефонах серії Pixel 8 та інших телефонах Android 14, користувачі зможуть підключити дротові навушники до пристроїв і слухати аудіо без втрат, за умови, що вони мають доступ до таких аудіофайлів, або підписатися на сервіси потокової передачі музики без втрат, такі як TIDAL, Amazon Music і Apple Music. Також очікується, що Spotify запустить новий рівень потокового передавання без втрат під назвою Spotify HiFi, але точна дата його доступності залишається невідомою.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *