Nothing Phone 1 про оновлення телефону: надходять нові функції та виправлення безпеки

Nothing OS 2.0.4 зараз не розгортається поетапно

  • Нічого не випущено Nothing Os 2.0.4 для телефону 1.
  • Оновлення додає нові віджети та функцію «Приховані програми» на Nothing Phone 1.
  • Він також містить деякі корисні покращення та виправлення помилок.

Nothing Phone 1 отримує нове оновлення під назвою Nothing OS 2.0.4. Воно все ще базується на Android 13. Вам доведеться почекати, доки вийде Nothing OS 2.5 із функціями Android 14.

Однак оновлення додає кілька цікавих нових функцій у ваш Nothong Phone 1. Фото та Віджети компаса нарешті доступні на телефоні 1. Користувачі можуть довго натискати будь-де на головному екрані та вибирати нові параметри віджетів зі спливаючого меню. Ви також можете додати віджет «Фото» на екран блокування телефону, перейшовши до Налаштування > Екран блокування > Віджети екрана блокування. Ви можете налаштувати цей віджет на перемішування щодня, щогодини або кожного разу, коли ви розблоковуєте телефон.

З останнім оновленням Nothing Phone 1 також отримує функцію прихованих програм. Користувачі можуть провести пальцем вліво по панелі додатків, щоб отримати доступ до прихованого відсіку значків. Програми, розміщені тут, буде переміщено та сховано з панелі програм.

Nothing OS 2.0.4 також містить виправлення безпеки від вересня 2023 року разом із кількома іншими вдосконаленнями та виправленнями помилок. Клонований екземпляр WhatsApp тепер правильно підтримує блокування програми. Також виправлено проблему, через яку віджети на екрані блокування не відображалися. Значок заряджання на екрані блокування тепер правильно відображає швидкість заряджання. Нічого також не покращило стабільність точки доступу Wi-Fi і не було виправлено деякі загальні помилки.

Ви можете перейти до Налаштування > Система > Оновлення системи для встановлення Nothing Os 2.0.4. Не хвилюйтеся, якщо ви не побачите оновлення відразу. Він розповсюджується поетапно і незабаром має з’явитися на вашому телефоні 1.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *