Незабаром Apple зможе оновлювати невідкриті iPhone

Це може зробити більш зручним підхід, ніж оновлювати телефон вручну після розпакування.

  • Повідомляється, що Apple працює над способом бездротового оновлення iPhone, не відкриваючи їхні коробки.
  • Це означає, що оновлення системи може не чекати на вас із коробки.

Одна особливість купівлі нового телефону полягає в тому, що після розпакування пристрою на вас часто чекатиме оновлення системи. Однак, як повідомляється, Apple працює над вирішенням цієї проблеми.

Журналіст Bloomberg Марк Гурман повідомив у своєму інформаційному бюлетені Power On, що Apple працює над тим, щоб роздрібні магазини оновлювали iPhone через бездротовий зв’язок, не відкриваючи упаковку.

Більш конкретно, Гурман стверджує, що працівники магазину зможуть розміщувати запечатані коробки iPhone на пристрої, схожому на планшет. Потім цей фірмовий пристрій зможе бездротовим способом завантажувати iPhone, оновлювати системне програмне забезпечення та знову вимикати телефон.

Вважається, що ця технологія надійде в магазини Apple до кінця року. У будь-якому випадку, ми сподіваємося, що такі конкуренти, як Samsung, пропонують подібне рішення у своїх магазинах, оскільки це може бути надзвичайно зручним з кількох причин.

По-перше, ви можете негайно використовувати свій телефон, не чекаючи оновлення для завантаження та перезавантажте телефон. Це також може бути зручно для людей, які не мають швидкісного підключення до Інтернету (наприклад, у сільській місцевості чи районах із недостатнім рівнем обслуговування), тож їм не доведеться годинами чекати чи використовувати обмеження даних для оновлення програмного забезпечення. Нарешті, це потенційно може зменшити кількість скарг клієнтів, оскільки оновлення програмного забезпечення вирішать багато стандартних проблем.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *