Misfit Command – гібридні розумні годинники, автономність яких досягає одного року

Компанія Misfit заслужила собі популярність завдяки дуже простим зовні, але досить функціональним трекерам активності. Є в асортименті виробника і розумні годинники Vapor, хоча з виведенням їх на ринок у Misfit були певні проблеми.

Тепер же компанія вирішила випустити якийсь проміжний варіант. Модель Command виробник називає гібридними розумними годиниуами. Вони виглядають, як звичайний годинник, мають справжній циферблат, стрілки і не мають дисплея. Але при цьому мають певні можливості, притаманні трекерам активності і розумним годиникам.

Почнемо з того, що Command показали ще влітку, але лише зараз годинники з’явилися на сайті виробника. Поки можливо лише оформити попереднє замовлення, але поставки почнуться вже через тиждень. Вартість новинки – 150 доларів, проте на даний момент діє знижка в 37,5 долара. Точніше, це ціна версій з гумовим ремінцем, а за модифікацію з металевим просять 170 доларів (зараз – 127,5 долара).

Що стосується можливостей, вони відносно скромні. Пристрій уміє рахувати кроки, відстань, калорії, відстежувати сон, дозволяє управляти музикою на смартфоні, а також має декілька піктограм для різного роду повідомлень. Також варто відзначити, що годинник не бояться води, а елементи живлення CR2430 повинно вистачити на рік роботи.

Розміри корпусу годин рівні 44 х 15 мм. Сам корпус виконаний з нержавіючої сталі. В Command використовуються звичайні 20-міліметрові ремінці, так що їх можна замінити на будь-які інші такого ж розміру.

Годинники доступні в чотирьох колірних варіантах.

годинники Command

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *