Нескінченне отримання IP адреси на Android при підключенні до Wi-Fi – рішення

У коментарях на цьому сайті нерідко пишуть про проблему, що виникає при підключенні Android планшета або телефону до Wi-Fi, коли пристрій постійно пише «Отримання IP адреси» і не підключається до мережі. При цьому, наскільки мені відомо, якоїсь чітко визначеної причини, чому це відбувається, яку можна було б прицільно усунути, ні, а тому, можливо, доведеться спробувати кілька варіантів, щоб виправити проблему.

Запропоновані нижче вирішення проблеми зібрані і відфільтровані мною по різних спільнотах, де користувачі діляться способом вирішити проблему з отриманням IP адреси (Obtaining IP Address Infinite Loop). У мене два телефони і один планшет на різних версіях Android (4.1, 4.2 і 4.4), але на жодному з них така проблема не виникає, тому і залишається лише обробити матеріал, здобутий тут і там, тому що питання мені ставлять часто.

Примітка: якщо й інші пристрої (не тільки Android) також не підключаються до Wi- Fi за вказаною причиною, можливо проблема в роутері, найімовірніше, вимкнено DHCP (див. у налаштуваннях роутера).

Перше, що слід спробувати

Перш ніж приступати до наступних способів, рекомендую спробувати перезавантажити Wi-Fi роутер і сам пристрій Android — іноді це вирішує проблему без зайвих маніпуляцій, хоча частіше немає. Але спробувати таки варто.

Вирішення проблеми шляхом прописування статичної IP-адреси

Ще одне рішення ситуації з отриманням IP-адреси на Android – прописування статичних значень в налаштуваннях Android. Рішення трохи спірне: тому, якщо воно спрацює, то може вийти так, що якщо ви користуєтеся бездротовим інтернетом по Wi-Fi у різних місцях, то десь (наприклад, у кафе) вам доведеться відключати статичну IP-адресу, щоб зайти в інтернет.

Щоб встановити статичну IP-адресу, увімкніть Wi-Fi модуль на Android, після чого зайдіть в налаштування Wi-Fi, клацніть на ім’я бездротової мережі і натисніть «Видалити» або «Виключити», якщо вона вже збережена у пристрої.

Далі, Android знову знайде цю мережу, натисніть на неї пальцем, і позначте галочкою «Показати додаткові параметри». Примітка: на деяких телефонах і планшетах, щоб побачити пункт «Додаткові параметри», потрібно здійснити прокручування вниз, хоча воно й неочевидне, див. картинку.

Додаткові налаштування Wi-Fi на Android

Додаткові налаштування Wi-Fi на Android

Потім, у пункті налаштування IP замість DHCP виберіть «Статичний» (в останніх версіях — «Користувачі») і задайте параметри IP-адреси, які, загалом, виглядають так:

  • IP-адреса: 192.168.x.yyy, де x залежить від наступного описаного пункту, а yyy – будь-яке число в діапазоні 0-255, я рекомендував би задати щось від 100 і вище.
  • Шлюз: зазвичай 192.168.1.1 чи 192.168.0.1, тобто. адресу вашого роутера. Можна дізнатися, запустивши командний рядок на комп’ютері, підключеному до того ж Wi-Fi роутеру та ввівши команду ipconfig (див. поле Основний шлюз для підключення, що використовується для зв’язку з роутером).
  • Довжина префікса мережі (не на всіх пристроях): залишити як є.
  • DNS 1: 8.8.8.8 або адреса DNS, надана провайдером.
  • DNS 2: 8.8.4.4 або DNS, наданий провайдером або залишити порожнім.

Статична IP адреса на Wi-Fi для Android

Настроювання статичної IP адреси

Введіть також пароль до Wi-Fi вище і спробуйте підключитися до бездротової мережі. Можливо, проблему з нескінченним отриманням Wi-Fi буде вирішено.

Ось, мабуть і всі знайдені мною і, наскільки я можу судити, тямущі способи виправити нескінченне отримання IP-адреси на пристрої Android. Будь ласка, відпишіться в коментарях, чи допомогло і, якщо так, то не полінуйтеся поділитися статтею у соціальних мережах, для чого передбачені кнопки внизу сторінки.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *