Як позбутися від таргетированної реклами в додатках

Більшість безкоштовних додатків, які ви можете знайти в каталозі Google Play, так чи інакше демонструють рекламу. Ці оголошення, як правило, не є випадковими і ґрунтуються на наших з вами пошукових запитах. Незважаючи на те, що концепція таргетированної реклами давним-давно нікого не дивує, факт того, що хтось сторонній може знати про наші вподобання, викликає занепокоєння. Як з цим боротися – в матеріалі.

Як відключити рекламу в додатка?

Збір даних, на яких базується рекламна видача, здійснюється з використанням так званого рекламного ідентифікатора. Це унікальний номер, який присвоюється кожному користувачеві і виступає в ролі відмітною риси, яка дозволяє Google дізнаватися вас в моменти користування Мережею. Для того щоб запобігти доступ додатків до ідентифікатора, необхідно пройти в «Налаштування» – Google – «Реклама» і вимкнути персоналізацію реклами.

як відключити рекламу в додатках

Зрозуміло, додатки, як і раніше будуть демонструвати рекламу, проте відключення даного параметра позбавить їх можливості використовувати рекламний ідентифікатор для створення профілів і демонстрації персоналізованих оголошень. Якщо ви хочете видалити вже зібрані дані, рекомендуємо скинути свій ідентифікатор. Таким чином вся інформація про пошукові запити, доступна додаткам, буде стерта. Зробити це можна в тому ж розділі «Настройок».

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *