Адресний рядок Google Chrome отримує набір нових навичок

Серед них — розумніше автозавершення для пошуку папок і не тільки.

  • Адресний рядок Google Chrome отримує ряд бажаних оновлень.
  • Сюди входить пошук у папках із закладками, виправлення друкарських помилок, пропозиції сайтів і розумніше автозаповнення.
  • Деякі оновлення доступні негайно, а інші плануються в найближчі місяці.

Як шлюз до Інтернету адресний рядок став найважливішим аспектом веб-браузера. Тепер адресний рядок Google Chrome отримує ряд оновлень, які додають ще більше функцій і швидкість.

Оновлення з’явилися у зв’язку з 15-річчям Google Chrome і оновленим дизайном Material You.

Мабуть, найвпливовішим оновленням є популярні пропозиції сайтів. Google зазначає, що ця нова функція пропонуватиме сайти в адресному рядку, навіть якщо ви їх раніше не відвідували. Незрозуміло, чи це ще один спосіб реклами, чи ця функція пропонуватиме користувачам справді корисні та релевантні веб-сайти. У будь-якому разі його можна спробувати вже сьогодні на комп’ютері та мобільному пристрої.

Більше змін у Chrome стосуватимуться ваших навичок неохайного друку. Браузер тепер зрозуміє цільове призначення, навіть якщо ви неправильно введете URL-адресу сайту. Раніше від користувачів вимагали видалити помилку з URL-адреси або почати заново. На щастя, це вже не так.

Ця зміна чудово поєднується з розумнішим автозавершенням. Chrome тепер швидше розпізнає веб-сайт, який ви хочете відвідати, лише кількома натисканнями клавіш. Варто підкреслити, що ця функція була присутня в попередніх збірках Chrome, але нова версія ігнорує помилки друку та пропонує сайти поза вашою історією пошуку. Ця функція спершу з’являється в Chrome на настільному комп’ютері.

Зміна якості життя стосується фізичного макета адресного рядка Chrome, який Google тепер стверджує, що його «легше читати» та він «більш чуйний».

Нарешті, Chrome тепер може здійснювати пошук у ваших папках із закладками, ввівши назву папки в адресний рядок. Це вигідна зміна для тих, у кого папки тріщать по швах.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *