Врятувати рядового реднека: перше доповнення для Far Cry 5 отримало дату релізу і трейлер

Far Cry 5 отримає перше доповнення Hours of Darkness, що розповідає нову історію, дії якої відбуваються під час В’єтнамської війни.

Що відомо

Hours of Darkness розповість історію Уенделла «Червоного» редлери, який прибув в джунглі, щоб врятувати своїх соратників. Заважати йому буде армія Північного В’єтнаму і Вьетконга.

Проходити додаток можна в поодинці і з одним, як і звичайний Far Cry 5. До того ж в DLC завезли нові здібності і спорядження. Грати можна в двох режимах: Survivor Mode і Action Movie Mode. У першому гравцеві обмежують арсенал зброї, а в другому навпаки щедро обсипають екіпіровкою.

Приємний бонус

Гравці Far Cry 5 отримають приємні бонуси у вигляді контенту для режиму Arcade, навіть не купуючи DLC. Любителі будувати власні рівні зможуть безкоштовно використовувати об’єкти в’єтнамської тематики з доповнення Hours of Darkness. Такі бонуси будуть виходити для гравців з кожним новим доповненням.

Коли чекати

Доповнення Hours of Darkness вийде п’ятого червня за $ 12. Ви також можете прикупити сезонний абонемент за $ 30 і отримувати все нові DLC. Пропуск також входить в Gold видання гри за $ 90.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *