Що означає значок ока на телефонах Huawei, Honor та Samsung

Верхня панель є одним з основних елементів інтерфейсу операційної системи Android. Тут відображаються системний годинник, іконки сповіщень, а також піктограми, що відображають деякі функції телефону. Більшість таких значків ми вже розібрали в окремій статті, але є деякі пропущені і вимагають окремої уваги. У цій статті ми розповімо про те, що означає значок ока на телефонах від Huawei, Honor і Samsung, а також як його відключити та прибрати з панелі повідомлень.

Значення ока на Huawei або Honor

Користувачі телефонів Huawei або Honor не рідко виявляють значок у вигляді ока на верхній панелі Android, поряд із системним годинником та іншими іконками. Цей значок позначає технологію «Eye Comfort», яка забезпечує комфортнішу роботу з екраном.

Технологія «Eye Comfort» працює за дуже простим принципом, вона зменшує кількість синього кольору, що випромінюється екраном, що має зменшити втому очей при тривалому використанні телефону та знизити ймовірність проблем із зором. Такі ефекти від зниження рівня синього кольору ґрунтуються на дослідженнях, які показують, що тривала дія синього кольору викликає деградацію сітківки та зниження зору.

Недоліком використання технології «Eye Comfort» є невелике порушення колірного балансу. При її включенні кольори на екрані телефону стають трохи теплішими.

Окрім телефонів від Huawei та Honor, подібну технологію можна зустріти і на деяких моделях від інших виробників.

Як прибрати значок ока та вимкнути «Eye Comfort»

Значок ока можна прибрати різними способами. Наприклад, можна вимкнути технологію Eye Comfort через налаштування телефону. Для цього відкрийте програму «Параметри» і перейдіть до розділу «Захист зору».

У розділі «Захист зору» можна повністю відключити «Eye Comfort», перевівши перемикач у положення «Вимкнено», або налаштувати розклад. Також тут можна вручну настроїти температуру екрану, зробивши кольори більш приємними для очей.

Також прибрати значок ока можна за допомогою верхньої шторки.

верхня шторка

Для цього потрібно зробити свайп від верхнього краю екрану та натиснути на кнопку «Захист зору» або «Eye Comfort».

Значок ока на Samsung

Слід зазначити, що у деяких випадках значок з іконкою ока може означати інші функції. Наприклад, на телефонах від Samsung цей значок використовується для функції «Смарт-вимкнення».

Функція «Смарт-вимкнення» використовує передню камеру телефону для того, щоб визначити, чи дивиться користувач на екран. І доки користувач не відводить очі, телефон не блокуватиметься. Ця функція може бути зручною при читанні або перегляді відео.

Для того щоб вимкнути функцію «Смарт-відключення» та прибрати піктограму ока на Samsung потрібно відкрити програму з налаштуваннями та перейти до розділу «Налаштування – Дод. функції – Смарт-вимкнення». Тут буде доступний перемикач, за допомогою якого можна буде вмикати та вимикати цю функцію телефону.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *