Як увімкнути налагодження по USB на Android

Увімкнена налагодження по USB на Android пристрої може знадобитися для різних цілей: перш за все, для виконання команд в adb shell (прошивка, кастомний рекавері, запис екрана), але не тільки: наприклад, включена функція може знадобитися і для відновлення даних на Android.

У цій покроковій інструкції докладно про те, як включити налагодження по USB на Android 5-7 (загалом те ж саме буде і на версіях 4.0-4.4), у відео показано включення налагодження на Android 9 Pie і на смартфонах Samsung Galaxy .

Скріншоти та пункти меню в посібнику відповідають майже чистій ОС Android 6 на телефоні Moto (те саме буде на Nexus і Pixel), але принципової різниці в діях на інших пристроях, таких як Samsung, LG, Lenovo, Meizu, Xiaomi або Huawei не буде , всі дії практично ті самі, також у статті присутні текстові шляхи для налаштувань на інших версіях Android і марках телефонів.

Увімкнення налагодження USB на Android телефоні або планшеті

Для того, щоб з’явилася можливість увімкнути налагодження USB, спочатку необхідно включити режим розробника Android, зробити це можна наступним чином.

  1. Зайдіть до Установки та натисніть «Про телефон» або «Про планшет», на Samsung — «Відомості про телефон» — «Відомості про програму». На чистому Android 9.0 зайдіть в пункт “Система” – “Про телефон”.

Про телефон або планшет у налаштуваннях

  1. Знайдіть пункт “Номер збирання” (на телефонах Xiaomi та деяких інших – пункт “Версія MIUI”) і кілька разів натискайте по ньому, поки не побачите повідомлення про те, що ви стали розробником.

 Повідомлення про режим розробника Android

Тепер у меню «Налаштування» вашого телефону з’явиться новий пункт «Для розробників» і можна переходити до наступного етапу (може бути корисним: Як увімкнути та вимкнути режим розробника на Android).

Процес включення налагодження USB також складається з декількох дуже простих кроків:

  1. Зайдіть в “Налаштування” – “Для розробників”. На Android 9, наприклад, на Nokia – у Налаштування – Система – Додатково – Для розробників. На деяких китайських телефонах, наприклад, Xiaomi — у Налаштування — Додатково — Для розробників або Установки — Розширені налаштування — Для розробників. Якщо вгорі сторінки є перемикач, який встановлений у положення «Вимк», переключіть його на «Вкл».

Відкрити параметри розробника Android

  1. У розділі «Налагодження» увімкніть пункт «Налагодження USB», щоб увімкнути режим налагодження USB.

Включити налагодження USB на Android

  1. Підтвердьте увімкнення налагодження у вікні «Дозволити налагодження USB», уважно прочитавши попередження.

Підтвердження увімкнення налагодження по USB на Android

На цьому все готово — налагодження USB на вашому Android телефоні включено і його можна використовувати з потрібними вам цілями.

Надалі, ви можете відключити налагодження в тому ж розділі меню, а при необхідності – відключити та прибрати з меню Налаштувань пункт «Для розробників».

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *