Як заблокувати номер на Android

Якщо вас дошкуляють дзвінками з якогось номера і у вас Android телефон, то ви можете заблокувати цей номер (додати його в чорний список), щоб з нього не дзвонили, причому зробити це кількома різними способами, про які і йтиметься в інструкції .

Буде розглянуто такі способи заблокувати номер: за допомогою вбудованих засобів Android, сторонніх програм для блокування небажаних дзвінків та SMS, а також за допомогою відповідних послуг операторів зв’язку — МТС, Мегафон та Білайн. Також може бути корисним: Як заблокувати дзвінки з невідомих та прихованих номерів Android.

Блокування номера за допомогою Android

Для початку про те, як можна блокувати номери засобами самого Android телефону, не використовуючи жодних програм або (іноді платних) послуг оператора.

Ця можливість доступна на стоковех Android 6 (у попередніх версіях — ні), а також на телефонах Samsung, навіть з більш старими версіями ОС.

Щоб заблокувати номер на «чистому» Android 6, зайдіть у список дзвінків, а потім натисніть та утримуйте той контакт, який потрібно заблокувати, доки не з’явиться меню з вибором дій.

У списку доступних дій ви побачите «Заблокувати номер», натисніть його і в майбутньому будь-яких повідомлень під час дзвінків із вказаного номера ви бачити не будете.

Блокування дзвінків від контакту в Android

Також опція заблокованих номерів в Android 6 доступна в налаштуваннях програми телефон (контакти), які можна відкрити, натиснувши три точки в полі пошуку вгорі екрана.

Блокування дзвінків у телефоні Android

На телефонах Samsung з TouchWiz можна заблокувати номер, щоб вам не дзвонили так:

  • На телефонах зі старими версіями Android відкрийте контакт, який потрібно заблокувати, натисніть кнопку меню та виберіть «Додати до чорного списку».

 Блокування контакту на телефоні Samsung

  • На нових Samsung у додатку «Телефон» вгорі праворуч «Ще», потім перейдіть в налаштування та виберіть пункт «Блокування дзвінків».

При цьому, за фактом дзвінки будуть «йти», просто вас не будуть про них повідомляти, якщо ж потрібно, щоб виклик скидався або людина, що викликає вас, отримувала інформацію про те, що номер недоступний, цей спосіб не підійде (але підійдуть наступні).

Додаткова інформація: у властивостях контактів на Android (у тому числі 4 і 5) є опція (доступна через меню контакту) переадресовувати всі дзвінки на голосову пошту – цей варіант також можна використовувати як блокування дзвінків.

Блокування дзвінків за допомогою програм Android

У Play Маркет є безліч програм, призначених для того, щоб блокувати дзвінки від певних номерів, а також SMS повідомлення.

Такі програми дозволяють зручно налаштувати чорний список номерів (або, навпаки, білий список), включати блокування часу, а також мають інші зручні опції, що дозволяють заблокувати номер телефону або всі номери певного контакту.

Серед таких програм, з найкращими відгуками користувачів можна виділити:

Блокування дзвінків Anti Nuisance

Як правило, такі програми працюють за принципом або «не сповіщення» про дзвінок, як і стандартні засоби Android, або автоматично надсилають сигнал «зайнято» при вхідному дзвінку. Якщо такий варіант заблокувати номери вам не підходить, можливо, зможе зацікавити наступний.

Послуга «Чорний список» у операторів мобільного зв’язку

Усі провідні оператори мобільного зв’язку маю у своєму асортименті послугу з блокування небажаних номерів та додавання їх до чорного списку. Причому цей спосіб ефективніший, ніж дії на вашому телефоні — оскільки відбувається не просто відбій виклику або відсутність повідомлень про нього, а повне блокування, тобто. викликаючий абонент чує «Апарат абонента, що викликається, вимкнений або знаходиться поза зоною дії мережі». Також при включенні номера до чорного списку блокуються і СМС з цього номера.

Примітка: рекомендую для кожного оператора вивчити додаткові запити на відповідних офіційних сайтах – вони дозволяють видалити номер із чорного списку, переглянути список заблокованих дзвінків (які не були пропущені) та інші корисні речі.

Блокування номера на Vodafone

Послуга «Підозрілий номер» на Vodafone підключається за допомогою USSD-запиту *207*1# (або особистого кабінету), вартість — 0.5 грн на добу.

Детальніше можна ознайомитись за посиланням https://www.vodafone.ua/services/network/pidozrilii-nomer

В інших операторів, такої функції ми не знайшли. Якщо ви знаєте, як це зробити- пишіть в коментарях.

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *